2726
عنوان

به نظرتشدهقهر کنم برم خونه بابام؟؟😩

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 27 پست
تو سری خور نباشـکه بچتم میشه یکیـعین خودت از امروز به خودت قور بده قوی باشی محکم باشی مهربونی با توق ...

با قوی بودن چه طوری خونمو جدا کنم؟

شوهرم پشتمه ولی از باباش میترسه 

این بیشتر اذیتم میکنه

احساس میکنم پشتوانه ای ندارم 

خیلی از باباش حساب میبره

قلب مادرتون میزنه?..................................................پس خوشبختید...خودتون حالیتون نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت میزاره از خونه پرتت کنن؟؟؟؟؟ بعدشم نرو هفته ای یبار در کنار شوهرت برو و برگرد

شوهرم متاسفانه اختیاری نداره 

جلوی شوهرم میخواست کتکم بزنه 

برا خودم متاسفم

قلب مادرتون میزنه?..................................................پس خوشبختید...خودتون حالیتون نیست...
2728
با هم آشتی هستیم و خیلی هم خوبیم  همین خوب بودنم باعث میشه منو جدی نگیره که چه عذابی میکشم

منظورم آینه با پدر شوهرت آشتی کنید

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
ببین من حس تو رو تجربه کردم و تهدید به کتک شدم بجای بیمحلی شروعـکردم به دعوا و رفتم خونه مامانم خو ت ...

به خدا زده بود به سرم و میخواستم برم هرجایی جز اونجا 

اما موندم و به شوهرم محبت کردم 

به غذاش میرسیدم و بهش غر نمیزدم 

اونم خیلی هوامو داره 

اما نمیتونه قاطعانه خونه رو جدا کنه 

منظورم آینه با پدر شوهرت آشتی کنید

فعلا نمیتونم 

هنوزم دعاییه 

منم امادگی ندارم که اشتی کنم 

به خاطر بقیه زندگیتو خراب نکن پشیمون میشی 

خیلی هارو دیدم بخاطر اطرافیان کارهایی کردن که به ضرر زندگی خودشون شده و بعدا سخت پشیمون شدم 

با همسرتون مهربانتر باشی مطمئنا نتیجه خوبی میگیری 

توکل کن به خدا

اخه حرفای بدی بهم زدن و منو مادرم رو فحش دادن چن روز کارم گریه بود واقعا نمیدونم چیکار کنم هنوزم صدا ...

بادستشویی نرفتن داری پررو ترشون میکنی...ب شوهرت بگو من بخوامم اشپزی کنم از سر لطفه...گه گداری از سر انسانیت...اما قرار نیس همیشه اشپزی کنم...فردا پس فردا بچت بغلت بازم توقع کار دارن!!؟عجججججب....خود مهمون پاشه درست کنه ب مهمون بگو من حاملم نمیتونم مادرشوهرمم نمیتونه...اینجوری دیگه میرن خودتم راحت میشی 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

نگارجان تاپیک قبلیتو یادم هست 

با همسرت جدی صحبت کن و اتمام حجت کن ک خونه رو جدا کنین 

باردارم هستی .. این استرس برات از سم بدتره

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

از کجا میدونی دعا کردن و کار جاریته آگه اینقدر دعا تاثیر داره شما هم برو یه دعا برای این قضیه بگیر که دل پدر شوهرت نرم بشه و خونه جدا بگیرید.

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا