2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما پوستتون صافه ؟میگن غذهارو رعایت کنین پوست صاف میشه

اره صافه عزیزم. فقط گاهی اوقات زیر چشمام تیره میشه که بخاطر خستگی زیاده

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
چ خوب😊من که فک کنم تا سه تا پیتزا میتونم بخورم 😂😂😂

عزیزم😂😂😂 اکثرا عادت دارن بیشتر از چیزی که بدنشون نیاز داره میخورن

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
2728
اره صافه عزیزم. فقط گاهی اوقات زیر چشمام تیره میشه که بخاطر خستگی زیاده

عزیزم من وزنم 46 و قدم 165 هست. طبق کالری شمار کرفس باید روزانه دو هزار و دویست کالری مصرف کنم تا به وزن ایده آل برسم. 

به نظرشما جواب میگیرم؟ 

اونو هم خوردم😐 هیچی روش اثر نداره😭

عزیزم اگه مشکل یبوست دارید روزی ۲ یا ۳ تا هویج آبپز بخورید. حتما کنار غذا سالاد یا سبزی خوردن بخورید‌. روزی ۵ تا لیوان آب یادتون نره. مطمئنم مشکلتون حل میشه

عزیزم میشه برای یبوست بارداری هم چیزی بگی... کیوی.روغن زیتون.آلو خشک دیگه همه چی امتحان کردم اما فا ...

برنجتو کم کنو سیب زمینی سرخ کرده و هرچیزی ک  بیشتر سوپ بخور خودمم ماه هشتم در حد کم یبوست بودم ک دکتر ی شربت داد یادم نیست اسمش پسرم خیلی یبوست میشه و خیلیییییی چیزاروبراش امتحان کردم فقط دوتا چیز بود ک روش تاثیر داشت هویج بخار پز و کدو حلوایی پخته شده با روغن زیتون 

عزیزم من وزنم 46 و قدم 165 هست. طبق کالری شمار کرفس باید روزانه دو هزار و دویست کالری مصرف کنم تا به ...

با ۲۰۰۰ شروع کنید، بعد از سه هفته ۲۲۰۰ کالری در روز مصرف کنید‌

عزیزم😂😂😂 اکثرا عادت دارن بیشتر از چیزی که بدنشون نیاز داره میخورن

😂😂دقیقا شاید با دو تیکه کاملا سیر بشیم ها ولی این هوس لعنتی 

هیچ وقت یادم نمیاد گرسنه باشم ی چی رو بخورم همیشه هوس کردم خوردم و ی سوال دیگه برا چاقی صورت چی خوبه ؟؟هر روز صبح ی تخم مرغ ابپز بدون نون میخورم و ابم زیاد میخورم ولی صورتم لاغره

من از وقتی یادم میاد مامانم غذا هلسی درست میکرد روغن فقط زیتون یا کنجد اونم خیلی کم برنج کته کن آبکش نکن همه زندگیش درمیاد میره سبزیجات بخارپز کنار مرغ آب پز با سس کچاب خونگی فوق العاده خوشمزه اس من چون آشپزی نمیکنم نمیدونم چیکار میکنه ولی اکثرا روغن غذامون خیلییییییی کمه و سرخ کردنی نمیخوریم همش طبیعی

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
اگه در دوران شیر دهی هستین نباید کمتر از ۱۵۰۰ کالری در روز مصرف کنید

عزیزم  ببخشید

تودوران شیردهی هستم  بشدت  ریزش موابرو  دارم چکارکنم 

ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
2706