2726

من اکثرا غذاهای سالم میخورم چون خودم متخصص تغذیه ام. همیشه ام حواسم هست بیشتر از کالری مورد نیاز بدنم نخورم

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من اکثرا غذاهای سالم میخورم چون خودم متخصص تغذیه ام. همیشه ام حواسم هست بیشتر از کالری مورد نیاز بدن ...

هوس چیزای مضرم نمیکنی؟؟مثلا من خونه پیتزا میپزم خمیرشم خودم درس میکنم ولی خوب پنیر پیتزا رو چ کنم یا سس سفید 

گاهی واقعا ب کلم میزنه سوسیس و کالباس و اینا ولی شاید سالی یکی دوبار یا نوشابه 😣چرا هرچی خوشمزه است مضره؟؟

من اکثرا غذاهای سالم میخورم چون خودم متخصص تغذیه ام. همیشه ام حواسم هست بیشتر از کالری مورد نیاز بدن ...

میشه مارو راهنمایی بکنید من کبدم خیلی چرب و تصمیم گرفتم برا خودم جدا غذای سالم اماده کنم

من غذای سرخ کردنی فقط زیاد  درست نمیکنم

نوشابه هم چندین ساله نخوردم همسرمم سالی یکی دوبارشایدبخره

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
هوس چیزای مضرم نمیکنی؟؟مثلا من خونه پیتزا میپزم خمیرشم خودم درس میکنم ولی خوب پنیر پیتزا رو چ کنم یا ...

من هوس نمی کنم ، ی بار ک تو رژیم بودم مامانم فلافل درست کرد انقد دلم خواست ک گریه کردم اما الان دیگع هوس نمیکنم

میشه مارو راهنمایی بکنید من کبدم خیلی چرب و تصمیم گرفتم برا خودم جدا غذای سالم اماده کنم

عزیزم اگه مشکل معده نداری درمان کبد چرب فقط دو چیزه پیاده روی و لیمو رو چهار قاچ کن بنداز تو اب اونو بخور معجزه کرد برا مامانم

خب همه چی ک باید سرخ بشه

چرابایدسرخ بشه؟

فقط پیاز داغ غذا رو سرخ میکنم اونم باروعن کم

برا پلو هم روغن نمیریزم اکثرا چون خورشت روغن داره

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
[QUOTE=131428385]من اکثرا غذاهای سالم میخورم چون خودم متخصص تغذیه ام. همیشه ام حواسم هست بیشتر از کا ...

سعی میکنم در هر وعده تمام گروه های مواد غذایی رو بخورم(کربوهیدرات، پروتئین، سبزیجات، چربی) مثلا صبحانه دو کف دست نان سنگک میخورم که کربوهیدراتو تامین کنه، یه تکه کوچولو پنیر میخورم واسه تامین پروتئین یه خیار و گوجه واسه تامین فیبر و ۲ تا گردو واسه تامین چربی و امگا ۳ و ۶....

ناهار و شامم همه غذایی میخورم اما غذاهارو با روغن خیلی کم طبخ میکنم، همیشه کنار غذام سالاد یا سبزی خوردن میخورم... میان وعده هم فقط میوه گاهی اوقاتم مغزیجات میخورم

متخصص تغذیه هستم😊                                         پیج من در اینستاگرام: green1diet@
2706