2733
2739

چون فکرمیکنن اولی تنهاس

یا مثلا هنوز دختر ندارن

یاهنوز پسر ندارن

یا فشار اطرافیان

یا علاقه به بچه بیشتر

خلاصه دلیل زیاده

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

چون که مزه بچه اول چشیدن خوششون اومده دوس دارن دوباره یه نی نی کوجولو دیگه بیارن بعد بچه تنها میمونه گناه باید یه همبازی داشته باشه عزیزم من خودم دوتا پسر دارم بزرگه ۴ سالش دومیه ۴ ماهش از وقتی پسرکوچیکه ام به دنیا اومده پسر بزرگه ام خیلی خوشحال خیلی در حدی ک وقتی از خواب بیدار میشه زوود میات کنارش میخوابه و بوسش میکنه همش میگه کی بیدار میشه تا باهاش بازی کنم براش شکلک در بیارم بخندونمش کلی هم کمکم میکنه برام پوشک و حوله اش رو اماده میکنه باهم حمومش میدیم کلی کیف میکنیم 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا سه تا ؟

دیگه به سومی برسم توان ندارم بیارم که وگرنه میاووردم باز ...چون قراره شوهرم بزرگشون کنه...در آینده البته 😂

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
حس مادری تو ذات همه خانمها هست تو بعضیا بیشتر تو بعضیا کمتر منم اگه سخت نبود با وجود دختر پنج ...

خو تو که دوتا داری که برای چی دلت یه دونه دیگه می خواد؟ 

2728
خانواده شلوغ دوس دارن ,بعدم فاصله بین دوتا بچه بهترینش زیر دوساله تا هجده ماه

نه کی گفته خیلی غلطه این اختلاف

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
خو اونایی که یه بچه دارن چرا بازم بچه می خوان ؟ مخصوصا خانم ها اصرار دارن 

نه من اصرار شوهرم بیشتر به بجه دوم بود تا من! من اصلا حوصله بجه ندارم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم

خدا فقط یکی به من بده راضی ام   

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
2738
اخه جالبیش اینه که دوتا دارن بازم یه دونه دیگه می خوان

جالب ترش اینه که شما بچه دوست نداری😉

علایق و سلایق و امادگی و اهداف هر انسان با دیگری متفاوته

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خدا فقط یکی به من بده راضی ام    

برات توحید خوندم عزیزم الهی خدا یه فرشته ناز بهت بده الهی امین

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
الان یکی گفت دوتا بچه داره بازم یه دونه دیگه می خواد😐

خب خیلی شیرینه کلا بچه ادم که بزرگ میشه ادم دلش یه نی نی میخوادمنم همیشه میگفتم سه تا میخوام حالا دومیو باردارم اما میگم بسه دیگه بخاطر ایندشون میترسم اگه مالی خیلی خوب بودم سومیم میاوردم

2706