2737
2739

ماسک ماست و جوش شیرین

کسی استفاده کرده؟   واسه چی خوبه؟ 

چند وقت یه بار؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

اقا جوش شیرین در ظاهر پوستو خوشگل میکنه ولی در اصل پدر بدبخت پوستو درمیاره.نزنید اقا نزنید...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من این ماسک های خونگی هیچ تاثیری ندارن تا وقتی از درون خراب باشی، پوست خرابه. یه روتین عادی برای پوست داشته باشی کافیه. 

جوش شیرین هم خیلی واقعا پوست رو اذیت میکنه. خیلی قویه. 

میخوای ماسک بزنی، ماسک جو پرک و ماست خوبه. من فقط از این ماسک راضی بودم در طول عمرم. کلا ماست روشن کننده ست یکم و جو پرکم باعث میشه پوست عمقی تمیز بشه. حس خوبی داره. ولی تاثیر آنچنانی نه. یه حالی به پوست میده و رو میاره همونموقع. 

2738
ماست و جوش شیرین را خدایی تصور کن حالا ببینم جرات داری بزنی؟اسید خالص

همین دیگه   خاصیت اسیدی داره  موندم چطور میزنن 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

من خودم به پوستم حوش شیرین وگلاب خمیر میکنم میزنم برای جای جوش پوست من خیلی ضخیم هیچی نمیشه اول باید تو یه قسمت کوچک پوست تست کنی بعد کل صورت بزنی

برای حاجتم لطفا به صلوات بفرستید
2706