2726
عنوان

سیسمونی مناسب؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 28 پست
یه پیجی هست ،مثلا کالسگه رو می ده ۵ میلیون یا میلیون. یعنی مخ ادم سوت می کشه، به خدا انصافم خوب چیزی ...

خب عزیزم همه قیمت هس هرکس با بودجه ای که داره باید بخره من خودم چون مدلای خآرجی دستشون برنمیگشت باید نشیمنو برمیگردوندی مجبور شدم ایرانی بردارم ساده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
پس سایز صفر تا سه ماه رو بگیرم خانمی؟؟

ارره 

بعضیاشونم سایز ۱و ۲ دارن اوایل ۱مناسبه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که تلگرامش دیدم گرون بود شیشه شیرها بالای صد تومان بود

من شیشه شیر گرفتم برند چیکو سرش مثل سینه مادره ۹۳تومن

من که تلگرامش دیدم گرون بود شیشه شیرها بالای صد تومان بود

البته من حضوری رفتم

با جاهای دیگه مقایسه کردم، قیمتا بهتر بود

شیشه شیر مناسبترم داره

من یکی خریدم ۲۸ تومن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2728
منم پیج آقا بزرگ رو دددرم، آره قیمتاش پایین نیس.برو این نی نی مون رو ببین ادرسشو برات می ذارم الان&n ...

وااااااااااااای صفر خیلییی احتیاج هست البته دو دست کافیه 

چون یک بخری باید آستین ها و شلوارش و یه لا تا بزنی

البته من بچه هام سه کیلو بودن 

شاید اگه بچه تون تپل تر باشه نیاز نداشته باشید

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
خب عزیزم همه قیمت هس هرکس با بودجه ای که داره باید بخره من خودم چون مدلای خآرجی دستشون برنمیگشت باید ...

د سته، ولی قیمت تمام شده ی بعصی کالا ها نسبت به موادی که در نهایت درشون به کار رفته، بی دلیله، و فقط پول اسممشون و کشور شون رو می گیرن. اونم برای وسیله ای که در  نهایت قراره دو سال استفاده بشه، شما ارزون ترین چیزم بگیری، اگر با سلیقه استفاده کنی خیلی تمیز می مونه و این همه هزینه کردن واقعا توجیه و ضرورت منطقی پشتش نیست

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
د سته، ولی قیمت تمام شده ی بعصی کالا ها نسبت به موادی که در نهایت درشون به کار رفته، بی دلیله، و فقط ...

خب خارجیا شکلو قیافشو خوشگل کردن هرکی میبینه چشم گیره یکسری هم که برای چشمو همچشمی من توهمین سایت دیدم یه مدل گذاشته بود میخواس بخره ۹ملیون قیمت کالسکه بود

خب خارجیا شکلو قیافشو خوشگل کردن هرکی میبینه چشم گیره یکسری هم که برای چشمو همچشمی من توهمین سایت دی ...

درسته، ولی بعضی کارای ایرانی رو هم من دیدم، توی بیرون، که مامانا استفاده می کردن، به تنهایی شیک و تمیز و مناسب بود، اگه مقایسه بشه که هی باید بریم بالا و بالاتر، من معتقدم ادم برای خرید هر چیزی باید نیازهاشو تعریف کنه ، و گر نه صنعت الان جوری طراحی شده که مدام برای ما خواسته های کاذب می تراشه تا مدام مصرف کنیم و هرگز سیراب نشیم. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

عزیزم من خواهرم داره سیسمونی میخره همرو از این سایت خریده {دیجیکالا)خیلی خوبه خودش لیست داره همه چیم داره .میارن دم خونه دیگه نیازی م نیست بیرون بری خیلی خطرناکه الان بری بیرون .خواهرم میگه قیمتاشم نسبت به بیرون خیلی بهتره. از این لینکش که میزارم برو هم مستقیم میره تو سیسمونی هم تخفیفم داره .این لینک مخصوص کارمندای دیجیکالاست دوستم که کارمند فروش اونجاست این لینک و داده بهم بخاطر خواهرم که داره خرید میکنه

https://affstat.adro.co/click/1e7aa914-fff2-4941-a2c0-8ee27cd68275

عزیزم من خواهرم داره سیسمونی میخره همرو از این سایت خریده {دیجیکالا)خیلی خوبه خودش لیست داره همه چیم ...

ممنون خانمی!! بعضی جنساش قیمت بالاست و بعضیا مناسب. دیجی من خرید تقریبا زیاد انجام دادم. حتما نگاه مبکنم سیسمونی رو ممنونم

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

جالبه توی این لینکی که گذاشتین تخفیف زیاد داره ولی وقتی وارد سایت یا نرم افزار میشم خبری از این تخفیفا نیستش. چرا؟

عزیزم من خواهرم داره سیسمونی میخره همرو از این سایت خریده {دیجیکالا)خیلی خوبه خودش لیست داره همه چیم ...

یعنی منم میتونم با این لینک خربد کنمعزیزم؟