2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سیسمونی نی نی مون ،که برای تبریزه، فامیلم ازشون خریدن ، معتبره، قیمت یه سری جیزاش خیلی خوب و مناسب بود، خیلی ها.... منم ایشالا یه سری چیزا رو بعدکرونا ودم زایمانم بهشون سفارش خواهم داد. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2728
سیسمونی آقا بزرگ تو ایستای و تلگرام تو تهران هست 

وای دیشب تلگرامش دیدم خیلی گرون بود که!!مثلا یه شبشه شیر میداد ۱۹۰تومان!!

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
دوستان سرهمی بخوام بخرم واسه بیمارستان بخرم یا ۳تا ۶ماه بخرم

به نظرم سایز صفر نخر ،حالا یه کم بزرگ باشه میشه بعدا تنش کرد اما کوچک بشه دیگه پولت هدر میره. 

منم پیج آقا بزرگ رو دددرم، آره قیمتاش پایین نیس.برو این نی نی مون رو ببین ادرسشو برات می ذارم الان 

یه پیجی هست ،مثلا کالسگه رو می ده ۵ میلیون یا میلیون. یعنی مخ ادم سوت می کشه، به خدا انصافم خوب چیزیه، بابا خود المانی ها هم برا بچه شون چنین چیزس نمی خرن، مگه ماشین و موتوره؟

برندهای داخلی خوب هست مثل دلیجان من مدل های تمیزی ازش دیدم،واقعا این وسایل رو خریدن اشتباهه

ممنون عزیزم!!! چیزای ضروری میخوام بخرم فعلا!!بعد باز شدن بازار حضوری میرم میخرم

این پیج همه چی داره، وگر کرونا بره من شاید با همسرم یه سفر بریم تبریز و حضوری از مغازه شون بخریم. 

دوستان سرهمی بخوام بخرم واسه بیمارستان بخرم یا ۳تا ۶ماه بخرم

عزیزم من هم سرهمی گرفتم هم مدل زیرپوش دار تا یک هفته اول که بندنافش بیوفته سرهمی هم راحتتره هم شیکتر 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

نه،من همه خورده ریزا رو از آقا بزرگ خریدم، خیلی مناسبن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
عزیزم من هم سرهمی گرفتم هم مدل زیرپوش دار تا یک هفته اول که بندنافش بیوفته سرهمی هم راحتتره هم شیکتر ...

پس سایز صفر تا سه ماه رو بگیرم خانمی؟؟

نه،من همه خورده ریزا رو از آقا بزرگ خریدم، خیلی مناسبن

من که تلگرامش دیدم گرون بود شیشه شیرها بالای صد تومان بود

2706