2737
2734

همش میگم نکنه پوچ باشه،نکنه خارج از رحم باشه،نکنه قلبش تشکیل نشده باشه و....

چقدر منفی باف شدم

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اصلا به این جور چیزا فکر نکن. مگه سونوگرافی نمیری؟ چیزی باشه سونو میگه. ببین من خودم همش نگران این بودم که بند ناف دور گردن بچه نپیچه ماه های آخر که رفتم گفت پیچیده اینو میخوام بهت بگم که به هرچی فکر کنی سرت میاد. به چیزای خوب فکر کن 

اره الان داشتم بهش فکر میکردم میخوام برم انومالی انقدر دلشوره دارم توروخدا برام دعا کنید ان تیم خوب ...

این دلشورتون طبیعیه منم همینطور بودم. تو سالن انتظار داشتم از استرس غش میکردم تنها هم رفته بودم. همش آیت الکرسی میخوندم.

من از اسفند که فهمیدم باردارم خوابم نمیبره شبا همش فکر و خیال میکنم . ☹😢 میترسم نی نی تو شکمم این ح ...

صد در صد میزاره مخصوصا که اولش هست استرس سم هست . به کرونا خیلی چیزای دیگه فکر نکن همه چی درست میشه. اونایی که الان زایمان میکنن توو این وضعیت رو ببین سالمن همشون 

2706