2726
عنوان

وسط كرونا بچه سومم رو باردار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 87 پست
سلام اصلا سونو نرفتی؟ تیتر بتا هم ندادی؟ منم سابقهep دارم الان بی بی چکم مثبت شده همش نگرانم

استرس هم نداشته باش چون سمه فقط مواظب علایمت باش 

کمردرد شدید یازیر شکمت درد بگیره 

سرشونه هات درد بگیره الته وقتی دراز بکشی دردت بیشتر میشه من خودم احتما ۹۰درصد دیسک گردن دارم وقتی دراز میکشم بهتر میشم اخه هنوز کاری برا دیسک گردنم نکردم ففط استراحت بخاطر همین میگم ۹۰درصد  

خونریزی بگیری 

حواست به این علایم باشه اما ان شالله که چیزی نیست وبارداری موفقی داشته باشی

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
ايشالا اين دفعه مشكلي نيست و شرايطت خوب باشه نگران نباش مثبت فكر كن مباركت باشه

ممنون عزیزم مبارک توهم باشه هر چی از طرف خدا آید خوش آید نگران نباش درس میشه

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سری قبل هیچ خونریزی و دردی نداشتم

واقعا چه قدر از بارداری بود من دوماه ونیم حداقل بود چون پریود هم شده بودم متوجه نشده بودم تا ماه بعد هم ۱۷روزی گذشته بود که متوجه شدم بعد دوباره با خون ریزی رفتم بیمارستان هیچ دردی هم نداشتم

2728
زود فهمیدم شاید به اون خاطر خونریزی نداشتم

خب خدا رو شکر ان شالله که این بارداری بدون هیچ مشکلی باشه

عزيزم مسلمه تو بهترين مامان دنيايي براي بچه هات كمال گرا نباش و خيلي سخت نگير منم سر پسرم همينطور بو ...

اره درست میگی . گفتم که وسواس فکری گرفتم مشاورم رفتم ولی خب تا خود ادم نخواد نمیشه. و اینو میدونم همه مادرا تمام هم و غمشون بچه هاشونن  

ولی واقعا بعضی مادرارو میبینم که خیلی خیلی خوشبینن مثلا بچه های همسایه ما  تو این شرایط دم به دقیقه تو حیاطن دلیلشونم اینه که خب خونه کوچیکه بچه ها حوصلشون سر میره سرو صدا میکنن. تعادل بشه برقرار کرد خوبه نه مثل من نه این خانوم

حوصله داریا منم الان بچه کوچیکم ۷ماهس

خدایی خستگیه زایمانت هنوز از تنت دراومده؟؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

منم حاملم بچه سرمم هشت هفتمه

بچه اولى ٤ سالشه دومي ٢سال و ٧ماهشه

منم صبحا ويار دارم كمي ولي صبحونه چيز ابكي مث سوپ يا شوريا ميخورم بهتر ميشم 

بعداظهر ها هم همينطور

همه بدنم درد ميكنه شبا نميتونم بخوابم

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
الهی😍😍😍😍😍من عاشق سه تا نی نی اممم خدا کنه ی دوقلو باردارشم😢😢😢این ماه

عزیزم در حق خودت نفرین نکن

اینو یه مادر دوقلو بهت میگه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

فقط خدا بهت صبر بده 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 

به نظر منم همین که نگهش داشتی و با وجود دو تا بچه کوچیک سقطش نکردی خدا هواتو داره و کمکت میکنه سونو رم بزار وضعیت ارومتر شد برو ۱۲ هفته برو دیر نمیشه فقط شما حامله نیستی که خیلیا مثه شمان  

مبارک باشه عزیز دلم ان شا الله به سلامتی زایمان کنی

نمی تونی تلفنی با دکترت در ارتباط باشی؟

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2706