2726
عنوان

وسط كرونا بچه سومم رو باردار شدم

1077 بازدید | 87 پست

سلام من هفته ٩ بارداري هستم يه دختر ٩ ماهه دارم و يه پسر ٤ ساله قبل از عيد ٩٩ بيبي چكم مثبت شد و الان تو اين وضع كرونا و شرايط مراكز بهداشتي حتي سونو هم نرفتم كسي هست كه تو اوضاع من باشه ؟ تهوع سخت بارداري دارم در حالي كه دفعات پيش تهوع سبك داشتم 🙈

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

فقط آفرین به روحیه قویت که نگهش داشتی .

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمالا چون استرس داری تهوع داری

دمیترون بخور برای تهوعت

منم باردارم ولی با رعایت همه ی نکات دکتر رفتم سونو هم به وقتش رفتم

شما هم بچه ها رو بزار پیش همسرت خودت برو

منم دو رو  عقب انداختم

فقط دلخوشیم این که بی بی ام منفی بود

عفونتم داشتم تو ماه گذشته هیچ غلطی نکردم

والا الان سکته کرده بودم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!

وای عزیزم 😔

روشت چی بود؟؟

وای ترسوندیم😭😭من دومیم ناخواسته بود پسرم ۱۱ ماهش بود باردار شدم

الان دخترم تو نه ماهه.وای خیلی میترسم 😭😭

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706