2733
2734
عنوان

شرط و شروط خانواده ی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4150 بازدید | 187 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و هیچ کسی حق نداره تو این خونه ب مامان بی احترامی کنه ....خداییش من یبارم تا حالا بهشون بی احترامی ن ...

اینم درسته

چرا الکی گارد گرفتی

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
بعدم ب شوهرم گفت ی قرار داد مینویسم ک پول پیش و کرایه توش ذکر شده باشه و لی قرار داد سوری هست ن پول ...

برید مستاجری تامام 😑

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
پدرش هست اخه! منم بدم امد  مگه چیزی ازشون کم میشه منم باشم در این شرایط نمیرم چه کاریه

پول ک نمیگیره 

بازم نطرات متفاوته

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2738
اینم درسته چرا الکی گارد گرفتی

بنظرم بد حرف زدن باهاش،اینا چه حرفاییه آخه،فردا میخوان کلی به جهازش گیر بدن ولی خودشون از پسرشون حمایت نمیکنن😒

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
و هیچ کسی حق نداره تو این خونه ب مامان بی احترامی کنه ....خداییش من یبارم تا حالا بهشون بی احترامی ن ...

ببین  با شوهرت صحبت کن با مهربونی

بگو من فکر میکنم دوست ندارن با بریم پیششون

وگرنه من تا حالا بی احترامی نکردم که اینطوری میگن

یا قراره چیکار کنیم که شرط بنویسن

یه جای کوچیک اجاره کنیم و زیر منت نباشیم بهتره

اون خرج کابینت رو بگذار رهن کنین

تو این حین ک پدر شوهرم حرف میزد مادر شوهرم اخماشو کشیده بود تو هم و اصلن ب کسی حرف نمیزد

..خلاصه ی جورایی منظورش این بود ک ما مستاجرشون هسیم و هر وقتم گفتن باید پاشین باید پاشین...وقتی حرفاشو زد ب خانومش گفت تو هم حرفاتو بزن اونم اخم کرد و گفت من حرفی ندارم...بازم هست الان میگم

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر
چند سال بودی ، چطور شوهرتو راضی کردی که بری ؟

بدبختیم همین بود شوهرم راضی نبود به مکافات اومد بعد هم جیگرم خون شد هر روز مکافات دیگه در اومدیم بخدا راحت شدم خیلی مشکلات داشت نمی ارزید مفتی به نظرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

خب آفرین به پدر شوهرت