2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظامی ها خیلی هم مهربونن

من بابام و داداشم نظامین....مهربون در جای خودش هستن..ولی در کل جدی و با دیسیپلین هستن

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....
2728
ناراحت نشو از پیامم ولی ب عنوان دانشجوی ارشد روانشناسی بهت میگم حتما با مشاور صحبت کن و تست طرحواره ...

نه ناراحت نمیشم 

خودمم فک میکنم یه جای کارم میلنگه

میشه بیشتر توصیح بدی

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
خودمم همینطور فک میکنم

من اخلاق بابام و داداشم رو می دونم...اگه خودتون این روحیه رو دارید نظامیا گزینه خوبی هستن...

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....
منم مث توام.ولی شوهرم برعکس اون چیزی بود ک خواستم  واصلا حس خوشبختی ندارم !روحیت هرچی ک هست با ...

اره از همین میترسم

میدونی آدم وقتی مجرد ی سری چیزا تو ذهنش که وقتی ازدواج می‌کنه میبینه چقدر مسخره بوده افکارش. الان میگی مرد فلان ....ولی بعد دوسال زندگی احتیاج به محبت پیدا میکنی. به توجه. بعد اینکه بچه بیاد واقعا دوست داری مردت محبت زیاد کنه...اونموقعست که تازه عمق فاجعه میفهمی. منم مجرد بودم شبیه شما بودم از ۱۸ سالگی کار کرده بودم بشدت مستقل و آزاد و خود رای‌ ....شکر خدا شوهرم ابراز احساس بلد. اگه زن ی بی احساس میشدم تا الان خل میشدم. چون زندگی این آدما دیدم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من بابام و داداشم نظامین....مهربون در جای خودش هستن..ولی در کل جدی و با دیسیپلین هستن

اهان منم این مدلی دوس دارم ولی مشکل اینه خودمم سرتق هستم میترسم ناسازگاری بوجودبیاد

2706