2737
2734

جا انداخت

پسرا تا جواب سلامشون میدی یا ی کلمه حرفی باهاشون میزنیم توهم نزنن علاقه ای داریم 

دخترامون هم کاش سنگین تر برخورد میکردن که پسرا پررو نشن 

ب نظرم وضعیت عجیبی داریم پسرامون متاسفانه به حدی متوهم شدن که اگه حتی تو ی نظر مشترک باشی باهاشون خل میشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو دانشگاه از یکی کتاب گرفتم توهم زده بود میخوامش  منم انقد پرت بودم اصن نفهمیده بودم

بابا ب خدا من تو ی موضوع نظرم با پسر مشترک نمیدونم چرا باید توهم بزنه 

😂😂مورد داشتیم دختره به پسره گفتم سلام پسره گفته باباننم رفتن مسافرت😂 اینجا ایرانه هیچوقت درست ن ...

اخه ب خدا من اصلا ارتباطی با پسرا نداشتم نمیدونستم والا نظرمونم باید نگیم خدایی نکرده با اقای فلانی یکیه 

یا بعد ی پسر گروه حرف نزنیم 

2738

من دوتا دوست اجتماعی و خیلی خوب دارم اصلا اینجور نیستن ولی قبلا از این پسرا زیاد دیدم

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
دختراهم همینن بخدا  از دوستای خودم و همکلاسیام تا یه پسر باهاشون یه کلمه حرف میزنه اسم بچه اشو ...

ببین عزیزم ی جایی ی کارایی شاید مشخص باشه اما اینکه مثلا من فلان مسله بلد نیستم بهم توضیح بده اونم ی بار یا سلام علیک واقعا دلیل نمیشه پسر علاقه برداشت کنه

اخه ب خدا من اصلا ارتباطی با پسرا نداشتم نمیدونستم والا نظرمونم باید نگیم خدایی نکرده با اقای فلانی ...

همین جا تو نی نی سایت یه نفر که من اول فکر کردم خانمه بعد فهمیدم آقاست سر عکس پروفایلم حرف زدیم فوری شماره داد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من حالا گپ و گفت خنده رو نمیگما اما چرا باید بترسم ی سوال از پسری بپرسم تا کمک کنه تا مبادا فک کنه ع ...

تقصیر فیلم هاست دیگه افتادن کاغذها و جزوه گرفتن و اولین نگاه و عاشقی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
همین جا تو نی نی سایت یه نفر که من اول فکر کردم خانمه بعد فهمیدم آقاست سر عکس پروفایلم حرف زدیم فوری ...

ن اینجوری هم منظورم نیست من مجازی دانشگاه میگم فلانی بگه کلاس مثلا فلان ساعت منم بگم همون ساعت فک میکنه نخ دادم اوضاع تا این حد داغون دختر باید بترسه نظرش بگه

2706