2726

مکمل گین آپ یک محصول بی نظیر با طعم های متنوع و عالی برای جبران بدغذایی و دریافت کم کالری کودکتونه...ماده اولیه گین آپ سوئیسی هست و کیفیت و اثر گذاریش حرف نداره...توصیه میکنم امتحانش کنید و به دوستانتون که مشکل مشابه دارن پیشنهاد بدید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه جوری بدم بخوره  تاثیر کنه

سلام باهاش دسر کن و بعد از وعده اصلی غذاش بهش بده { توی غذاهای هم طعمش هم میتونی بریزی که کالریش بیشتر شه}... به عنوان میان وعده هم میتونی بدی

میگن تو سن زیر 3 سال نباید هیچ داروی اشتها آور یا مکملی استفاده کرد پوکی استخوان میاره 

عزیزم از سن یک سالگی برای کودکی که نیاز به مکمل دارن شما میتونی :بی بی میل" که البته غذای کامل هست رو به کودکت بدی . برای دو سال و بالاتر از دو سال میتونی مکمل عالی "گین آپ" رو بدی که ترکیبش پروتیین وی و کربوهیدرات و آنزیمهای هضم و جذب و ترکیب ویتامین مناسب سن کودک هست. 

بچه ای که بد غذاست اون مکمل رو هم تو غذش بریزی نمیخوره بچه من رسما هیچ غذایی رو دوست نداره بهش غذا ندم اصلا. احساس گرسنگی نمیکنه اشتها آور باید به صورت شربت باشه و گرنه نمی‌خوام که با پودر بچه ام رو چاق کنم

من سه سال کامل دادم هیچ تاثیری نداصت

گاهی لازمه کودک از نظر سلامت کامل چک بشه اگه انشااله در سلامت کامل هست امکان نداره با دریافت کالری بیشتر تفاوتی در کودک ایجاد نشه. اینم بگم خدمتتون نباید مکمل جایگزین وعده غذای کودک بشه شما باید به عنوان دسر و میان وعده بصورت مرتب و متنوع به کودکتون  "گین آپ" رو بدید. "گین آپ" معجزه میکنه.  

بچه ای که بد غذاست اون مکمل رو هم تو غذش بریزی نمیخوره بچه من رسما هیچ غذایی رو دوست نداره بهش غذا ن ...

عزیزم پودر گین آپ حاوی ویتامینهایی که علاوه بر تأمین نیاز کودک کمک به افزایش اشتهای کودک هم میکنه و ترکیباتش پروتیین وی که یکی از بهترین پروتیین های برای بدن انسانه مخصوصأ کودک هست میباشد بعلاوه کربوهیدرات و حتی آنزیمهای هضم و جذب که کمک میکنه غذا سریعتر هضم و جذب بشه و کودک شما در فاصله زمان یکوتاهتری از شما درخواست وعده بعدیش رو کنه  

فکر کن بچه من بخوره 😏😏😏

عزیزم "گین آپ" طعمهای فوق العاده ای داره و باهاش میتونی دسرهای خیلی خوش طعمی درست کنی.. اگه کودکت خیلی خیلی خیلی اذیت میکنه در این زمینه میتونی توی غذاهاش بریزی و یا بصورت خیلی رقیق با شیرش مخلوط کنی و بخوی.. خیلی راه ها داره که استفاده کنه.. خیالت راحت  

2706