2737
2734
عنوان

یاکریم.توروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 43 پست

داره لونه می سازه که بتونه تخم بذاره،گناه داره اگه لونش رو خراب کنی،اونا که کاری بهت ندارن،اصلا اگه کاری نداری،از اونجا رد نشو،من خودمم یه جورایی فوبیا دارم ولی هیچ وقت لونه پرنده ها رو خراب نکردم،تا حالا چندین بار یا کریم کنار پنجره ما لونه کرده و بچه هاش به دنیا اومدن و رفتن،حالا خودت میدونی !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب عزیزم گناه که البته دارن اما من نمیتونم زندگی کنم در تراس از اتاقمه صداشون میاد یا پر میزنن دستا ...

از پرنده میترسی من از بس بهشون برنجو گندم میدم دورم جمع میشن یه بزغاله هم دارم خودم بزرگش کردم هرجا برم یا بشینم میاد بغلم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2728
از پرنده میترسی من از بس بهشون برنجو گندم میدم دورم جمع میشن یه بزغاله هم دارم خودم بزرگش کردم هرجا ...

خوش بحالت منم دوست دارم اینجوری باشم اما نمیتونم یه بار موش دیدم ۵-۶ ساعت زبونم گرفته بود لکنت گرفته بودم اصلا دست خودم نیست مثلا هی به خودم میگم اخی گربه چه نازه فلان بیسار برم بهش غذا بدم اما بعدش به غلط کردن میوفتم

نمیدونم شاید تو بچگی همش مامانم گفته گربه میاد میخورتت هاپو میاد گازت میگیره رفته تو ناخودآگاهم

همیشه برای حیوونا غذا اماده میکنم شوهرم میبره

خوش بحالت منم دوست دارم اینجوری باشم اما نمیتونم یه بار موش دیدم ۵-۶ ساعت زبونم گرفته بود لکنت گرفته ...

واااای من از گربه و موش چندشم میشه🤢

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2738
2706