2733
2734
عنوان

درمورد تلفیق هنراطلاعات دارید؟

294 بازدید | 78 پست

سلام. برادرشوهرم رفته تواین کار گیرداده توام بیا من مطمئنم این کارخوبیه شرکت داره پول میده... 

مث پنبه ریز و.. نیس ک بخوای جنس بفروشی فقط بایدشاخه هاتو زیاد کنی و پورسانت بگیری

فقط همون اولش 3500یه جایگاه میخری

ک بااون چندتا صنایع دستی بهت میدن ک ارزشش خیلی کم ترازپولته... 

ولی هر ی شاخه ک زیاد کنی پورسانتت تصاعدی میره بالا

مجوزم داره غیرقانونی نیس

معتاد به اینترنت مجرم نیست... تنـــهاســت...!!!

میگه من مطمئن شدم ک دارم ب خونوادم میگم... 

دارم میبینم کسایی ک درامدای بالادارن ازهمین طریق... 

من خودم کلاازنتورک میترسم

ولی این خیلی تعریف میکنه ازاین نمیدونمدچیکارکنم... 

تورودروایسیم میمونم نمیدونم چی بگم بهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم عقل خودتون چی میگه؟! نتورک اسمش روشه همه شرکت هاشون هم مثل هم هستن.. توی گوگل یه سرچ بزنین میفهمین چه خانواده و زندگی هایی که بخاطر نتورک زندگیشون نابود نشده...

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩

گولشو نخور 

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
هرمی هست..ولش کن

میگه فرق میکنه بااونای دیگه... 

چون جنسی نمیخوای بفروشی

فقط زیرشاخه و پورسانت

میگه مثلا چرانمیخوای چرامخالفی اصن هیچ سوالیم ندارم ک قانعش کنم نه

شما بادلیل بگین چرانه

2738
عزیزم عقل خودتون چی میگه؟! نتورک اسمش روشه همه شرکت هاشون هم مثل هم هستن.. توی گوگل یه سرچ بزنین میف ...

علتش ومیگی بهم ک بهش بگم؟ 

میخوام حرفی واسه گفتن داشته باشم

این اصن هرماه خرید نداره مث پنبه ریز

فقط ی بار 3500خرید میکنی وتمام

نكن خواهرم نكن  بدون اينكه چيزي بدونم ده تا دليل از حرفات ميارم ك كارت اشتباهه

دلیلاتو میگی بهم

ک بگم بهش

ببین عزیزم من تهشو دراوردم...الان حوصله گفتنشو ندارم..ولی ی جنس فیک و هنری ما رو ب ارزش غیر واقعی میفروشن بهتون...سودو اصلیه میبره ک جنساش چندبرابر قیمت واقعی فروش میره و یجورای هرکس زیرشاخشو درست میکنه و جنسو باصطلاح بهش میندازه

دلیلاتو میگی بهم ک بگم بهش

بگو اون شركت اگه داره ك تصاعدي سود بده بهم چرا بايد ازش خريد كنم اون چيزاي اشغال ك ارزش نداره؟!؟! 

بگو بابام مخالفه گفته اينكارا حرومه هيچ جوره گفته سمتش نريم يا مثلا داداشم رفته ضرر كرده

بعدشم بخند بگو تو يكسال ديگه بيا سود كردي يه ماشين انداختي زير پات اونوقت من ميام 

2706