2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان بین اسم علی،مهراد،رادمهر،آریا کدوم اسم قشنگ تره میخوام مگه کدوم اسم رای بیشتر میاره ممنون میش ...

مهراد

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘

خانوم توروخدا کمک کنید امروز روز ۱۱انتقالم بود یبوست داشتم بعد واسم شربت داده بودن که هر وقت یبوست داشتم هر چهار ساعت۲ قاشق بخورم‌ منم از ۱۱ونیم پریشب خوردم تا چهارونیم بعدازظهرم الان ببخشید شرمندتون گلاب برتون اسهال گرفتم بدجوری

ضرر نداشته باشه واسم یامشکلی واسه انتقالم😔😔😔😔

2728
سلام عزیزم. از روز سوم یا پنجم باید شروع کنی.  دکترتون کیه؟

شروع کردم آخرای قرصم بود پنجشنبه شب نخوردم جمعه که اومدم خونه همون یکی و خوردم نمیدونم چی بشه 

من تحت درمان ابن سینا کرج هستم 

سلام بچه ها این آمپول واریوپپتیل که باید نصف تزریق شه برا قبل انتقال رو من امروز بردم بیرون تزریق کنم پیچش شل بود بیشترش ریخت بیرون خیییلی خیییلی کم تزریق کرد چکار کنم انقد کم که فکر نکنم تاثیری داشته باشه 

اصلا این آمپول برا چیه 

تو رو خدا جواب بدید 

سلام بچه ها این آمپول واریوپپتیل که باید نصف تزریق شه برا قبل انتقال رو من امروز بردم بیرون تزریق کن ...

من نمیدونم عزیزم خودم احتمالا سه شنبه انتقال دارم هنوز نمیدونم چی  قراره واسه م بنویسن و.چیه و.چه تاثیری داره

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706