2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بچه ها چقدر هزینه ناباروری زیاد شده امروز رفتم آزمایش ایمنی انقعادی دادم شد یک ملیون پونصد پنجاه ...

خیلی گرون شده من مام میرم تا الان پنج تومن پول آزمایش و دارو دادم فقط . هزینه هلی دیگشم یهو خیلی بالا رفته 😔

تفاوت قيمت شون رو ميدونيد 

بین انتقال اول و دوم من حدودا یک سال و نیم فاصله بود و قیمتها توی این مدت تغییر زیاد کرده و چون داروها رو میگرفت به صورت کلی به قیمت تکی هر دارو‌توجه نکردم فقط شیاف میدونم بسته ای ۷۸ تومن میگیریم تفاوت قیمتش نسبت به عوارض دارو واقعا ارزش داره 

2728
عزیز شیرسویا تا چند روز  داخل یخچال خراب نمیشه؟

شیرسویا ماندگاریش زیاده عزیزم...من اذرماه گرفتم وقتی درشو باز نکنی یک ماه ماندگاری داره...درش باز بشه فکر کنم ده روزه باید مصرف بشه...من مارک ایرانی به اسم بکر تهیه کنید هر شیشه قیمتش ۲۵‌ تومنه 

عزیزم میشه بگین شیر سویا چطوری هست..از کجا بخرم.. سوپرمارکتها دارن یا نه؟؟

تهران هستید؟؟تو اینترنت یا اینستاگرام فروشگاه سبوس سرچ کنید...محصولات ارگانیک دارن

شیرسویا بکر تو ایران غیرتراریخته است...اگه خارجی بخواید فروشگاه های هایپر دارن ولی قیمتش الکی گرونه ایرانی به صرفه تره

سلام بچه ها من امروز روز ۹ انتقالم صبح بی بی چک زدم یه هاله افتاد میشه این بخاطر داروها باشه.دیشب نصف شب با یه درد وحشتناکی از خواب بیدار شدم داد میزدم گفتم حتما داره دفع میشه امروز همش حس پریودی داشتم بخاطر همین بی بی زدم

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
سلام بچه ها من امروز روز ۹ انتقالم صبح بی بی چک زدم یه هاله افتاد میشه این بخاطر داروها باشه.دیشب نص ...

مامان شدی فدات شم😍

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
2738
سلام بچه ها من امروز روز ۹ انتقالم صبح بی بی چک زدم یه هاله افتاد میشه این بخاطر داروها باشه.دیشب نص ...

عکس بده

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
خداکنه برام دعا کنین کاذب نباشه تازه استرس گرفتم😔😔😔

نه عزیزم من خیلی ها شنیدم که درد پریدی شدید داشتن ومثبت بودن انشالله برای شما هم مثبت عزیز دل برای منم دعا کن به زودی مامان بشم😊 

خداکنه برام دعا کنین کاذب نباشه تازه استرس گرفتم😔😔😔

🤩🤩🤩🤩🤩🤩واااااای که چقده خوشحاااااال شدم برااااات عزیز دلمممم، اصلا نگران نباش، مامانم میگه لانه گزینی جنین دردش زیاده، اصلا ناراحتش نباش، مامان شدی ایشالا

نه عزیزم من خیلی ها شنیدم که درد پریدی شدید داشتن ومثبت بودن انشالله برای شما هم مثبت عزیز دل برای م ...

مرسی گلم الان عکس میذارم ولی خیلی کمرنگه شاید اصلا نبینی😂😂

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
مرسی گلم الان عکس میذارم ولی خیلی کمرنگه شاید اصلا نبینی😂😂

عزیزم لکه بینی نداری سینه هات حساس نشده

2706