2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستان

منم میخوام دوباره دکتر رفتنو شروع کنم

میگن کار دکتر هدیه قوامی خوبه

میخوام برم پیشش

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
سلام من تجربه سال ه ۹۴ هستم هرکسی که رونده و مونده از هرجاست و اینجارو میخونه بره پیش دکتر هدیه قوا ...

منم تعریفشو خیلی شنیدم

میخوام برم پیشش

اخلاقش چطوریه؟

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2738
سلام دوستان منم میخوام دوباره دکتر رفتنو شروع کنم میگن کار دکتر هدیه قوامی خوبه میخوام برم پیشش

پست ه بالایی رو ببین....هدیه عشقه عشق..منم میشناسه...دلم برای بوی تنش تنگ شده..زنی مومن و دست ه سبک..خدا پشت و پناهت

پست ه بالایی رو ببین....هدیه عشقه عشق..منم میشناسه...دلم برای بوی تنش تنگ شده..زنی مومن و دست ه سبک. ...

عزیز دلم

اسم دکتر که میاد حالم بد میشه

چند تا دکتر رفتم بی نتیجه

میخواستم برم ابن سینا که دکتر قوامی رو بهم معرفی کردن

من شوهرم گفت اگه بار اول نتیجه نگیری خبری از بار دوم نیست خیلی استرس دارم میترسم 

مردا فقط به آدم استرس میدن

میشه راهنمایی کنید بعداز انتقال چکار کردی. تحرک داشتی یا استراحت مطلق 

عزیزم طولانی ه...دوست داشتی به این تاپیک سر بزن

‏‫خانومایی که ای وی اف کردید بیاید این دو هفته رو تا جواب مثبت گرفتن با هم باشیم صفحه 80 | تبادل نظر نی نی سایت‬‏
https://www.ninisite.com/discussion/topic/1272147/خانومایی-که-ای-وی-اف-کردید-بیاید-این-دو-هفته-رو-تا-جواب-مثبت-گرفتن-با-هم-باشیم?

page=80

2706