2733
2734

سلام بچه ها خوبید 

من امروز رفتم دکتر برام آزمایش و سونو نوشت 

بعد شیافم رو تکرار کرد و استرادیول بهم داد من تا حالا از این قرص استفاده نکردم نکنه اشتباه داده باشه برا چی میدن 

ممکنه ضرر داشته باشه ؟؟؟

آخه تا حالا نداشتم چرا الان داد ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بد عزیزم من شرایط مثل شما آندو هستم همش دلم میخواست شما مثبت بشی وقتی منفی شدم ته دل منم خالی شد ...

منو بردی به اون روز کذایی😢

مری جون هم اندومتریوز بود و مثبت شد توکلت به خدا باشه

من این سری تا عمل نکنم جنین انتقال نمیدم

منم جنین ندارم متاسفانه😢

دکترتون کیه؟

2728
منو بردی به اون روز کذایی😢 مری جون هم اندومتریوز بود و مثبت شد توکلت به خدا باشه من این سری تا عم ...

من سری اول رویان رفتم از 5تا تخمک یه جنین برام تشکیل شد اونم انتقال دادم منفی شد این سری مرکزم عوض کردم مام میرم دکترم خانوم علیرضایی هست بهم گفت حتما فریز انتقال بده قبلش دو ماه باید دکا بزنی 

قرار بود ماه پیش برم تو سیکل داروهام گرفته بودم که متاسفانه جواب آزمایش اسپرم همسرم اومد خیلی ضعیف بود دکتر گفت دو ماه باید دارو بخوره صلاح نیست الان برین تو سیکل 

2738
منو بردی به اون روز کذایی😢 مری جون هم اندومتریوز بود و مثبت شد توکلت به خدا باشه من این سری تا عم ...

جدی مریم مثبت شده من هنو به اونجا نرسیدم اخه تا صفحه 490خوندم فعلا از اول همه رو خوندم 

2706