2733
2734
ولی خیلی گریه کردم اصلا علایم ندارم فکر نکنم مثبت بشه اخه دکتر بعد انتقال فقط شیاف نوشت اونم مقعدی ا ...

ايشالا كه مثبتي الان استرس نداشته باش تا چند روز ديگه دكترتون كيه؟؟؟ گريد جنينا چي بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تو چه مرحله ای هستید من دو روزه دارم استرادیول میخورم هر 12ساعت شنبه اگه جنینام خوب باشن انتقال ...

انشاالله که جنین های عالی داری وانتقالت به سلامتی مثبت میشه من یکباربرای سیکل میکرورفتم سال نودوپنج که اصلاجنین برام  تشکیل نشدکه انتقال بدم.این دومین باره قرص ال دیمم دکتردادخوردم ولی روزدومم رفتم ازمایشام پرولاکتینم کمی بالابودبرای همین امپولای اصلی روشروع نکرد.قرص کابروگالین دادچهارتادونه دوروزدرمیون بخورم یه نصفه.قرص استرادیولم داده روزی دوتابیست تاتاده روزبخورم قطع کنم پریودبشم انشاالله میرم برای امپولاوپانکچرو....

سلام گلم نه هنوز عزیزم قرص ال دیم تموم شد امروز منتظرم پریود بشم انشاالله برم برای سیکل انتقال شما ...

سلام گلم ان شاءالله هر چه زودتر انتقال بدی نتیجه ببینی 😍

والا من  دوشنبه پانکچر شدم 8تا تخمک داشتم الانم نفخ شدید دارم هنوز که هنوزه.  پنج شنبه زنگ میزنم ببینم چند تا جنین شدن توکل بخدا 

2728
سلام گلم ان شاءالله هر چه زودتر انتقال بدی نتیجه ببینی 😍 والا من  دوشنبه پانکچر شدم 8تا تخمک ...

قربونت برم عریزم انشاالله هر ۸ تاشم برات جنین شه گلم. 

نگران نباش احتمالا اثر داروهاست‌ 

همین ماه انتقال میدن برات؟

الهی به سلامتی عزیزم تعیین جنسیت هم داری؟

اره گلم البته ریسک کردم اونم ب خاطر همسری که انقد علاقه به پسر داره من یه دختر 9ساله ام دارم که اگه ب خودم بود دوست داشتم دخترم خواهر داشته باشه ولی چون سه ساله باردار نشدم و همسرمم مشکل مورفولوژی داره و باید ای وی اف میکردم دیگه به خاطر دل همسری تعینن جنسیتم قبول کردم حالا خدا کنه بگیره من از این همه امپول و دارو واقعا میترسم خدا کنه این روزام زود بگذره برای همه و نتیجه بگیرن 

2738
جدی. بعد اگه خدایی نکرده انسولین بزنی بعد از زایمانت چی میشه؟ باید ادامه بدی یا کم کم قندت میاد پایی ...

اون دیگه بستگی داره که بعد از زایمان برگردی به حالت طبیعی یا نه، معمولاً از بین میره ولی برای بعضی‌ها هم همیشه میمونه، از امروز شروع کردم رژیم و همش سرم درد میکنه، انگار افت قند دارم، ولی جالب اینه که با دستگاه خونگی چک کردم قندم و بعد از ناهار حتی بیشتر از ۱۰۰ نشده، ناشتا که ۷۴ بودم، نمیدونم مشکل از دستگاهه یا ازمایش قبلی اشکال داشته

اون دیگه بستگی داره که بعد از زایمان برگردی به حالت طبیعی یا نه، معمولاً از بین میره ولی برای بعضی‌ه ...

ا

اوف خیلی بده من که همش در حاله خوردنم تو بارداری رژیم خیلی سخته. نمیدونم که الان شما بعد از ۱ هفته باز باید تست گلوکز بدی یا فقط ازمایش قند دو مرحله ای بدی؟؟؟

ا اوف خیلی بده من که همش در حاله خوردنم تو بارداری رژیم خیلی سخته. نمیدونم که الان شما بعد از ۱ هفت ...

نمیدونم فعلا فقط گفته روزی ۴ بار قندتو بگیر بنویس برام بیار، بعدش قراره بگه چکار کنم

نمیدونم فعلا فقط گفته روزی ۴ بار قندتو بگیر بنویس برام بیار، بعدش قراره بگه چکار کنم

انشالله با رژیم بر طرف بشه یا شایدم اشتباه ازمایش گاه بوده نگران نباش

منم دوم این ماه انتقال داشتم بی بی چک گذاشتم منفی شد کیست اندومتروز داشتم لاپراسکوپی شدم ذخیره کم شد ...

اسم آندومتریوز میاد تن و بدنم میلرزه😢زود گذاشتی دختر...استرس الکی گرفتی

چندتا جنین انتقال دادی؟چند روزه بودن؟

2706