2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی هم منو راهنمایی کنه باید دوماه دیگه انتقال بدم ولی کم کاری تیروئید دارم که باعث میشه هربار انتقا ...

کم کاری داری ک باید بری پیش دکتر آزمایش بدی کنترل میشه با قرص اینکه نگرانی نداره بعدش ورزش کن اضافه وزن اگه داری کم کن قشنگ تو دو ماه میتونی پنج کیلو کم کنی و اینکه استرس نداشته باش همیشه برگ آزمایشو تصور کن ک بتات با عدد بالا مثبت شده منم کم کاری تیروئید دارم دوی پنج انتقال داشتم خداروشکر گرفت الان ی دخمل ناز تو شکممه واسه تیروئید قرص میخورم نگران نباش قسمتت باشه مامان میشی نباشه ام خدا واسه بندش بد نمیخواد 

2728
کم کاری داری ک باید بری پیش دکتر آزمایش بدی کنترل میشه با قرص اینکه نگرانی نداره بعدش ورزش کن اضافه ...

شما تعذیت چی بوده قبل و.بعد از انتقال...روزی چنتا قرص میخوردی واسه تیروئیدت؟

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله
ای بابا نکنه ازون دسته مادرایی که تا آخرش تهوع دارن، خیلی حال بدیه درکت میکنم ولی چاره ای نیست ، فرق ...

وای خدا نکنه الان اخرای ۱۵ هفته ام.برام دعا کن خوب بشم

اول هفته ۱۸ به من گفت برو یعنی زوده؟ همون روز  انومالی هم دارم

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
مشکلتون چیه بجز تیروئید

من یه دختر دارم واسه دومی تعیین جنسیت کردم ولی انتقالم منفی میشه...البته کم کاری تیروئید دارم آندومترم هم با دارو میشه هشت برای انتقال فکر کنم خیلی کمه

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله
2738
کم کاری داری ک باید بری پیش دکتر آزمایش بدی کنترل میشه با قرص اینکه نگرانی نداره بعدش ورزش کن اضافه ...

ببخشیدعزیزم میشه بگی موقه انتقال اندومترت چند بوده؟

وای خدا نکنه الان اخرای ۱۵ هفته ام.برام دعا کن خوب بشم اول هفته ۱۸ به من گفت برو یعنی زوده؟ همون رو ...

مشکلتون چی بود عزیزم که انتقال داشتین و مثبت شد ؟؟بار چندم مثبت شد

2706