2737
2734
چرا شیاف دیکنوفناک دادن  منم همورویید دارم شباف سختمه گفته امروز فقط مایعات بخور از فردا غذا

نمیشه مسکن خوراکی بخوری مثل ژلوفن؟

در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن.     شرط اول قدم آن است که مجنون باشی💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چقد خوبین برای همه خوبی هارو میخواین امیدوارم به این زودی صدای قلب کوچولوتو بشنوی🥰😍

ای جون دلم عزیزم  . ان شاءالله همه مون هرکی تو این صفحه میاد و چشم براهه نتیجه بگیره. اخه من خیلی هربار که پریود میشم دلم میشکنه و کلی گریه میکنم بخاطر همین از ته دل همیشه برای کسایی که مث خودم چشم انتظار لطف خدان دعا میکنم. 

نمیدونم که معدم خالیه بخورم اذیت میشم

پس لاقل چای نبات بخور شاید دردت و کم کنه یکم گرم نگهدار رحمت و . هرچی باشه دستکاری شده طبیعیه درد داشته باشی

2731
2738
نمیدونم که معدم خالیه بخورم اذیت میشم

اگ امروز عصر دکترت مطب هست تلفنی بهش بگو که درد داری و قضیه فریز تخمک تو بگو. تا استرس ات کم بشه

ممنونم عزیز دلم بابت حرفهای قشنگت 😘😘😘😘😘

حقیقت و گفتم. راهی که ما توش هستیم پر استرسه و یک روحیه قوی میخواد. پس دلت و بسپار به خدا قطعا بهترین ها برات پیش میاد یجوری که سوپرایز میشی

ممنونم عزیزم

راستی دوست جونم من شنیدم بعد عمل باید پات و گرم بگیری. حتما جوراب گرم بپوش و امروز سعی کن استراحت کنی. راستی یادت باشه پاهات و تو شکمت جمع نکنی

مگه به تو نگفتن بیای؟دوباره حتما میخواد سونو کنه و صدای قلب رو بشنوه بعدشم باید مرتب دارو مصرف کنم س ...

دکترم بعد عمل واسه هشت هفتگی سونو نوشت دو روز پیش چون جای عملم درد داشتم رفتم سونو کرد دیگه چیزی بهم نگفت که دوباره سونو برم  گفت دیگه دوازه دهفته بیا سونو ان تی برات بنویسم

اما خودم احتمالا برم بعد از این محدودیت ها چون من اکثر دکترامو مرکز استان میرم 

خدایا خودت مواظبش باش

سلام به همه ان شاالله حالتون خوب باشه عزیزان.s28عزیزم ببهشید من باز یه سوال دارم ازت ممنون میشم جواب بدی میگم آمپول آنوکساپارین یا همون هپارین تا آخرش باید بزنیم همون دور ناف بزنیم شکم بزرگ بشه بچه بزرگ میشه ضرر نداشته باشه من یه کم نگرانم البته الان فعلا شکم ندارم دور ناف میزنم میدونم روی ران و بازو هم میشه ولی جذبش دور ناف بهتره خواستم ببینم تو ماه های بالاتر صدمه نمیزنه به بچه؟؟

سلام به همه ان شاالله حالتون خوب باشه عزیزان.s28عزیزم ببهشید من باز یه سوال دارم ازت ممنون میشم جواب ...

سلام گلم بستگی داره دکتر واسه چی تجویز کرده باشه من پلاکت خونم بالاعه باید تا اخر بزنم من که فقط یبار دور ناف زدم همش میترسیدم خودمو جمع میکنم به بچه فشار بیاد تا الان که ماه ششم هستم همشو بازو زدم دکترمم گفتم کجا بزنم گفت فرقی نمیکنه . البته میدونم دور ناف هیچ ضرری واسه بچه نداره من الکی میترسم اگه دکترت گفته دور ناف بزن پس بزن یکی از دوستای منم الان شش ماهشه تا الان دور نافش زده تا این لحظه که اذیت نشده انشالله شما هم اذیت نمیشی

سلام به همه ان شاالله حالتون خوب باشه عزیزان.s28عزیزم ببهشید من باز یه سوال دارم ازت ممنون میشم جواب ...

نه بابا بچه هفت لایه زیر شکمه ( چون تو سزارین میگن هفت لایه از شکم باز میکنن) بعد داخل رحم تو کیسه آب . مطمئن باش مشکلی نیست

2706