2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت باشی گلم دوشنبه میرم‌ پیششون عزیزم

آخه وقت پريودت هم نيس احتمالا بخاطر استرش و فشار روحي پريود شدي آره گلم حتما صلاح اينطوري بوده اصلا نگران نباش تو بهترين زمان باردار ميشي ايشالله🤲🏻

2728

منم گفتن باید آی وی اف شی ولی دیگه نرفتم واسه ادامه ی درمان چون هزینه شو ندارم هردو لوله هام 4ساله بسته شده و تو تو دوره ی اولی که رفتم دکترتشخیص شد خیلی ناامیدم خیلی خسته شدم منتظر یه معجزه م که بشه بدون ای وی اف بچه داربشم خدا به همه مون انشالله بی دردسر بچه بده

نوش داروی منی هرموقع که بیایی عزیز مامان
منم گفتن باید آی وی اف شی ولی دیگه نرفتم واسه ادامه ی درمان چون هزینه شو ندارم هردو لوله هام 4ساله ب ...

عزيزدلم اميدت به خدا باشه اون بالايي بخواد برات عزيزم 

معجزه شو بهت نشون بده از ته ته قلبم برات دعا ميكنم🙏🏻❤️

عزيزدلم اميدت به خدا باشه اون بالايي بخواد برات عزيزم  معجزه شو بهت نشون بده از ته ته قلبم برا ...

ممنون عزیزم انشاالله که دعات بگیره واسه همه مون   

نوش داروی منی هرموقع که بیایی عزیز مامان
2738
چی بگم رهایی جان حتما قسمتم نبوده این ماه

سلام الي جون خوبي؟؟؟ چرا داستان منو تو اينطوري شد مثل اينكه قسمت نيست به اين زوديا انتقال بديم، من كه همش به خودم ميگم حتما حكمتي داره كه هي عقب ميفته

سلام الي جون خوبي؟؟؟ چرا داستان منو تو اينطوري شد مثل اينكه قسمت نيست به اين زوديا انتقال بديم، من ك ...

سلام فداتشم اره والا میبینی قسمت و 

اره عزیزم قطعا حکمتیه منم ناراحت نیستم توکل به خدا انشالله که خیره برای هممون 

شما الان کی باید بری؟

سلام فداتشم اره والا میبینی قسمت و  اره عزیزم قطعا حکمتیه منم ناراحت نیستم توکل به خدا انشالله ...

سلام الی جان مگه تو پریودی تا روز سوم نباید میرفتی سونو؟ قرار بود فردا بری که گفتم با هم نوبت داریم  فردا هم روز دوم پری میشه میتونی سونو بدی که

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
سلام فداتشم اره والا میبینی قسمت و  اره عزیزم قطعا حکمتیه منم ناراحت نیستم توکل به خدا انشالله ...

من هجدهم بايد برم كه وقت هيستروسكوپي بهم بده البته زنگ زدم گفتن انجام نميشه حالا برم ببينم چي ميگه

توروخدا بگین چه گریدی بوده انتقال دادین و مثبت شده....

عزیزم من دوتاجنین گرید آ پلاس بلاست تعیین جنسیت شده باکیفیت انتقال دادم ومنفی شدم یه دوستی یدونه گرید سی انتقال دادتقسیم سلولی کرد دوقلو شد اصلا به گرید جنین کاری نداشته باش ایشالا باهمینا یه جفت نینی نازمیادتودلت 

همون روزی که وقت داری برو ببین باید چیکار کنی اگه خونریزی کم باشه و ضخامت رحم خیلی کم نشده باشه شاید همین ماه انتقال بده برات

2706