2733
2734
خخخخ انگلیسی اگه زبانت خوبه بفرستم والا من که دستو پا شکسته فهمیدم حسش نبود سرچ کنم دکتر گفت خوبه من ...

عزیزم بسلامتی ان شاالله بقیه راه هم خوبه دیگه تقریبا سختیاش و گذروندی برای منم خیلی دعا کن

عزیزم تو هم تهوع داشتی؟ تا کی  هست من واقعا دیگه دارم تلف میشم😭 

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید من اینقد سوال میکنم ای وی افات به چه فاصله اییبودن هرکدوم...چند ماه؟

گلم من بین هر انتقالم زیاد فاصله افتاد چون بار اول تهران انجام دادم ۳تا جنین تشکیل شد انتقال دادم منفی شد بعد ۱سال اومدم اصفهان پانکچر شدم ۲ تا انتقال دادم منفی شد بعد ۶ ماه استراحت کردم یکی انتقال دادم خداروشکر مثبت شد 

عزیزم بسلامتی ان شاالله بقیه راه هم خوبه دیگه تقریبا سختیاش و گذروندی برای منم خیلی دعا کن عزیزم تو ...

انشالله نصفه باقی موندش هم بخیر رو خوشی بگذره. اره منم تا ۱۴ هفته تهوعم شدید بود بالا نمیاوردم فقط هر چی میخوردم عوق میزدم از همه غذا ها بدم میومد ۵ کیلو کم کردم ولی خداروشکر از ۱۴ هفته به بعد بهترم 

2738
گلم من بین هر انتقالم زیاد فاصله افتاد چون بار اول تهران انجام دادم ۳تا جنین تشکیل شد انتقال دادم من ...

من هم فردا انتقال دارم چه کردین چه خوردین که مثبت شد؟

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله
سلام بچه ها خوبید نی نی سایت من قاطی کرده میرنم روشکل پیام دوستامو نشون نمیده فقط تبلیغ نشون میده ه ...

سلام عزیزم خوبی چ خبر اتفاقا تو فکرت بودم چیکار کردی رفتی واسه انتقال؟؟ 

دنیام فدای ی تار موات دخترنازم خدایا شکرت ک من هم بعد این همه سختی مادرشدم خدایا شکررررت😍😘
من فردا انتقال دارم واسم دعا کنید...استرس دارم...چکارایی کردین مثبت شد؟

عزیزم مهمترین چیز اینه که استرس نداشته باشی بگی من کارخودمو کردم بقیش دست خداست.بعدش ۳روز اول استراحت تقریبا مطلق هروز دوقاشق نشاسته تو اب حل کن بخور قران بخون فقط خودتو اروم کن انشالله که مثبتی

ای عزیزم😍😍😘😘مبارکت باشه انشالله صحیح و سالم بدنیا بیاد و بزرگش کنی دوست عزیز.برای ما هم زیاد دعا ...

خاهش میکنم عزیزم.ممنون .انشاالله..میشه بگی قبل از انتقال و قبل از انتقال چی خوردی و چطور رعایت کردی که گرفت نی نی نازتون؟

من فردا انتقال دارم واسم دعا کنید...استرس دارم...چکارایی کردین مثبت شد؟

انشالله که مثبت میشی عزیزم،فقط استرسو از خودت دور کن،ا الان تا فردا قبل انتقال یه کیسه آب گرم بزار رو شکمت و پاینتر ،یعنی تو راه بیمارستان تو ماشین هم بزار که حسابی گرم گرم بشه ،کلی بخند و شا باش خندیدن یه هورمونتو بدن ترشح میکنه که خیلی به گرفتن جنین کمک میکنه ،مثبت مثبت فکر کن تا انتفال دادن برات بگو من صد در صد حامله میشم خودتو تو این دوهفته حامله تصور کن ،تا شش روز بعد از انتقال هم روزی دو لیوان اب و نشاسته بخور ان شالله که برات میگیره عزیزم

سلام بچه ها خوبید نی نی سایت من قاطی کرده میرنم روشکل پیام دوستامو نشون نمیده فقط تبلیغ نشون میده ه ...

سلام الی جان مرسی خودت خوبی؟دوتا منم پیام بهت دادم.انتقال دادن‌ جنینتو؟

من هم فردا انتقال دارم چه کردین چه خوردین که مثبت شد؟

گلم من هیچی نخوردم فقط ۳ روز اول استراحتم زیاد بود البته دو دفعه قبلی خیلی از لحاظ غذایی رعایت کردما استراحتمم کامل بود ولی نشد . در مجموع خواسته خداست که مثبت بشه یا منفی فقط ارامش داشته باش و اصلا استرس نداشته باش چون من این دفعه استرسم کمتر بود از دفعه های قبل. البته بعضی از بچه ها ماساژ رحم و خوردن نشاسته و... امتحان کردن و مثبت شدن ولی واسه من تاثیری نداشت. انشالله دو هفته دیگه خبربارداریتو بهمون بدی گلم

2706