2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه،امیدوارم حال دلتون خوب خوب باشه و سلامت باشین که هیچی اندازه سلامتی توی این شرایط بخصوص ارزشمند نیست،بچه ها آزمایش همسر من همونطور که قبلا هم گفتم با دارو هایی که مصرف کرده بسیار بهتر شده و ایندفه دکتر بهش گفته اگه من مشکلی نداشته باشم میتونیم طبیعی اقدام کنیم،از طرفی منم دارم اچ دی میخورم و برای دوره بعد آماده میشم تا آی وی اف کنم چون قبل شروع دارو فگر نمیکردیم انقدر شرایط همسرم بهتر بشه،حالا نمیدونم ایندفه که رفتم دکتر اگه ازم پرسید میخای چیکار کنی چی بهش بگم؟بگم زمان بده طبیعی اگه نشد میام،یا آی یو آی کنم،یا به جای وقت تلف کردن برم سراغ آی وی اف و خودمو راحت کنم،بنظرتون چیکار کنم؟؟؟

سلام به همه،امیدوارم حال دلتون خوب خوب باشه و سلامت باشین که هیچی اندازه سلامتی توی این شرایط بخصوص ...

سلام

مشکل همسرتون چی بود؟

چه داروهایی مصرف کردن؟

و من به دعای آدمها و به معجزه حدیث کسا ایمان دارم....
2731
سلام دوستان گلم. من برای بار ششم انتقال(چهار بار تخمک کشی). این بار حامله شدم. یعنی 5 بار منفی کار ...

الهی خدا خیرتون بده 🙏 وای دلم میخواست یکی بیاد بگه چیکارا کرده .ان شاءالله خدا نی نی هاتو واست نگه داره. آمین یارب العالمین 🤲 برای من هم دعا کن دفعه چندمه که دارم میرم وبرای همه ی بچه های اینجا

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام به همه،امیدوارم حال دلتون خوب خوب باشه و سلامت باشین که هیچی اندازه سلامتی توی این شرایط بخصوص ...

چه خوب که همسرتون بهتر شدن.بنظر طبیعی اقدام کنین و بعد آی وی اف یا ای یو آی.به دکترتونم نیاز نیست بگید .

سلام بچه ها من امرزو روز ١٠پري بودم وقت دكتر داشتم براي انتقال كه سونو شدم ضخامت ٧بود دكتر استراديول ...

سلام.قرص استرادیول هم قبلش خوردین؟؟ار روز دوم‌‌پری؟

2738
سلام بچه ها امروز ازمایش بتا دادم عددش ۶۰.۱ شده بنظرتون مثبته یا منفیه

مثب مثبت 😍 مبارکت باشه عزیزم. ان شاءالله بسلامتی نی نی هاتو بغل بگیری 🤲

چسبندگی هم داشتید؟؟اندومتریوز و عمل کردید بعد انتقال دادید؟؟

عزیزم من یکبار عمل کردم (لاپراسکوپی) ، اونموقع ازدواج نکرده بودم و کیستم تا ۱۳/۱۴ سال بر نگشت ، وقتی ۶ سال پیش پسرمو ای وی اف کردم کیست نداشتم 

اما اینبار یه کیست اندومتریوز ۸ سانتی دارم ، وقتی تخمک ازم‌گرفتن کیستم عود کرد و خونریزی کرد و  اذیت شدم دکتر بهم ال دی و سینا فکت و.. داد و دردم خیلی آروم گرفت ، دردهام طوری بود که حدودا یک هفته امکان راه رفتن برام وجود نداشت و با کمک میتونستم از جام بلند بشم و برم دستشویی ، بعد از اینکه کیستم با دارو کمی جمع شد و دردهام از بین رفت انتقال داد 

عزیزم در مورد چسبندگی دکتر چیزی بهم نگفت اما خب با توجه به سنم که۳۸ سالمه و یکبار سزارین و داشتن کیست احتمال چسبندگی داشتنم خیلی زیاده

سلام مشکل همسرتون چی بود؟ چه داروهایی مصرف کردن؟

سلام عزیزم،مورفولوژی پایین و دی اف ای هم پایین،الان ۴۰ روزه دارو مصرف کردند و مورفولوژی ۲ شد ۶ دی اف ای هم نرمال،تعداد هم از ۷۵ میلیون رفت روی ۲۰۰ میلیون،والا یه دوره سی روزه یه دارویی یود که فقط ویتامین ها داخلش بود،اسمشو رفتم خونه میبینم مینویسم ،الانم که رفتن برای ادامه درمان یه پودری دکتر بهش داد که فقط چیزهای گرم مثل زنجبیل،فلفل،جوز هندی،زیره سبز و .... ایناس به اضافه تکرار همون قرص فقط اینبار هر روز یه دونه،دفه قبل هر ۱۲ ساعت یکیشو میخورد،شبا یه پاکت این پودر رو  داخل آب ولرم با عسل میخوره،بنظرم برای تقویت اسپرم خوردن ویتامین ها خیلی موثره،پزشکشونم اصفهان دکتر پیمان صالحی،ما که خیلی راضی بودیم

2706