2726

سلام دوستان بنده هنوز اول راهم تازه ازمایش ذخیره تخمدان دادم سوالم اینه من خیلی دچار عفونت ادراری میشم اخرای ماه مردادبود گرفتم الان دوباره گرفتم از اول سال 3بار عفونت اداری گرفتم چکار کنم اینجوری نشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من لکه بینی دارم دیشب نصف شب دیدم سکته کردم انقد گریه کردم به دکتر گفتم گفت تا روز سونو ...

اصلا نگران نباش منم تقریبا ۱ ماه لکه بینی داشتم که تازه چند روزه قطع شده داروت که قویه فقط و فقط استراحت کن تا روز سونو و اصلا نگران نباش تو ای وی اف طبیعیه

2728

سلام دوستای گلم بلاخره پریود شدم زنگ زدم مرکز امروز برم دکترم نبود گفتن پنج شنبه بیا دکترم پنج شنبه هست 

اخه بهم گفته بودن روز اول تا سوم پریود یکیش و بیا اما پنجشنبه میشه روزچهارم 

خودشون گفتن مشکلی نداره 

به نظر شما چی؟ مشکلی پیش نمیاد؟

اصلا نگران نباش منم تقریبا ۱ ماه لکه بینی داشتم که تازه چند روزه قطع شده داروت که قویه فقط و فقط است ...

ممنونم گلم جوابمو دادی باشه استراحت میکنم ان شاالله به حق امام حسین همه نی نی تو راهی ها سالم و صالح به دنیا بیان ماهم که خیلی سختی کشیدیم خدا آخرش دلمونو شاد کنه بچه هامونو سالم بغل بگیریم یه صلوات بفرستید یا فاطمه زهرا😊😊😍😍

بچه ها یه سوال دیگه به نظرتون تو این یک ماه قبل انتقال برم دکتر سنتی برای این که رحمم و گرم کنه بهم ...

نمیدونم والا من که خودم دله خوشی از طب سنتی ندارم حداقل اگه رفتی دارویی چیزی واسه شستوشو واژنت داد استفاده نکن فقط خوراکیاشو بخور. حالا بادکشم ضرر نداره من که چند بار انجام دادم 

سلام دوستای گلم بلاخره پریود شدم زنگ زدم مرکز امروز برم دکترم نبود گفتن پنج شنبه بیا دکترم پنج شنبه ...

خودشون گفتن مشکلی نداره نهایتش اگه دارو بده یه روز دیرتر میشه که مشکلی نداره من یه دفعه امپول داشتم از روز چهارم زدم 

بچه ها یه سوال دیگه به نظرتون تو این یک ماه قبل انتقال برم دکتر سنتی برای این که رحمم و گرم کنه بهم ...

به نظرم ریسک نکن ممکنه تداخل با داروهای شیمیایی که داری مصرف میکنی داشته باشه هورمون ها بهم بریزه همین چیزایی که بچها گفتن خوبه نهایتش بادکش یا ماساژ برو طب سوزی هم هست منم نمیدونم چیکار کنم فعلا هر شب روغن سیاهدانه میزنم و سعی میکنم غذاهای سرد نخورم

[QUOTE=156309855]نمیدونم والا من که خودم دله خوشی از طب سنتی ندارم حداقل اگه رفتی دارویی چیزی واسه شستوشو واژنت داد ا ...[/QUOT

ممنون عزیزم جواب دادی اره خودمم پشیمون شدم همون خودم رعایت میکنم چیزای سرد نمیخورم و روغن سیاه دونه به شکمم میزنم

به نظرم ریسک نکن ممکنه تداخل با داروهای شیمیایی که داری مصرف میکنی داشته باشه هورمون ها بهم بریزه هم ...

اره عزیزم نمیرم درست میگی 

منم روغن سیاه دونه میزنم به شکمم مشما میکشم الانم پریود شم با کلیه یند پشمی میپوشم رو شکمم ازصبح هم جورابم پا کردم 

2706