2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مشکل منم  دقیقا مثل شماست کیست اندو دارم  تنبلی و یه سقط😢

سلام منم ۱۶هفته سقط شد😔

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
سلام دوستان هركسي سوال منو ميدونه جواب بده ممنون ميشم:  اينكه من الان هم آمپول و هم شياف پروژس ...

فکر میکنم ربطی نداره، چون من یکبار کلی شیاف استفاده کرده بودم از لحظه ای که لک دیدم تا سقط کامل ۱ روز طول کشید، یکبار که هیچی استفاده نکرده بودم ساک خالی بود ولی هر کاری کردم سقط نشد تا مجبور شدم کورتاژ کنم

2728
میدونم گلم منم اولش همین حال و داشتم اما خب خدا بخواد با یکی هم میگیره نخواد با ده تا هم نمیگیره توک ...

اخه زده بود دو روزه ۴ سلولی خیلی حالم بد شد چون بقیه تا ۸ سلولی هم داشتن گفتم اینا اصلا بدرد نمیخورن ولی از جنین شناس پرسیدم گفت وقتی ذوب کنیم کشت میدیم ۳ روزه یا ۵ روزه بسته به نظر دکتر انتقال میدیم دیگه یکم آروم شدم

سلام دوستان هركسي سوال منو ميدونه جواب بده ممنون ميشم:  اينكه من الان هم آمپول و هم شياف پروژس ...

من شنیدم پروژسترون اگه بارداری اتفاق افتاده باشه باعث میشه جای جنین محکم بشه واگه بخواد سقط بشه کمک به سقط میکنه و خونریزی میاره.پس نگران نباش ان شالله با این بتا بالا نینی میمونه

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏
سلام بچه ها. من امروز اومدم سونوگرافی خداروشکر صدای قلبشو شنیدم انشالله قسمته همه منتظرا بشه همتونو ...

سلام عزیزم، مبارکت باشه، خیلی خوشحال شدم، ایشالا تا اخرش همینجوری خوب پیش بره و یه نی نی خوشگل و سالم خدا بهت بده، راستی روز چندمت بود ؟؟

سلام منم ۱۶هفته سقط شد😔

خیلی ناراحت شدم عزیزم😔

درکت میکنم خیلی سخته😢

واسه چی سقط شد؟

ماله من گفتن ایست قلب کرده

بعد چند وقت اقدام باردار شدی عزیزم؟

من به دکترم گفتم  واسه چی سقط شد  میتونه علتش کیستم باشه

گفت اره احتمالا به خاطر کیست شکلاتی بوده😔

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹

من اولین بار ای یو ای کردم از همون روز اول شیاف استفاده میکردم ولی نزدیک ۶ هفته به لکه بینی افتادم دکتر هم سونو کرد ساک بارداری ندید گفت قطع کنم از همون شب شروع شد رشدش متوقف شده بود بتای خون بهتر نشون میده

سلام بچه ها. من امروز اومدم سونوگرافی خداروشکر صدای قلبشو شنیدم انشالله قسمته همه منتظرا بشه همتونو ...

ان شاالله صحیح و سالم بغلش بگیری عزیزم 😍😍

واسه منم دعا کن 😘

⚘🌹🌷الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ🌷🌹

عزیزم منم بارداری دوم بیشتر از ۵ بار ازمایش بتا دادم دیگه رگ نمیتونستن پیدا کنن خودتو تقویت کن که فشارت پایین نیاد دو سه روز دیگه ازمایش بده اگه دوبرابر شده بود خیالت راحت میشه انقدرم استرس نداری اگه کمتر از دو برابر بود دیگه بیخیال شو تا وقت سونو این فکرارو هم از خودت دور کن همچین مواقعی هیچ کاری ازمون برنمیاد جز صبر شاید بارداریت بتای پایین داره 

والله اون موقع که پانکچر شدم دکترم گفت رحمت برا انتقال مناسب نیس چون اندومترم خیلی ضخیم شده بودگفت ش ...

حتما یه خیرتی داشته عزیزم حالا الان کی باید بری؟

منم تازه پانکچر کردم گفت این پریود نه پریود بعدیت بیا 

چند تا جنین داری؟

خیلی ناراحت شدم عزیزم😔 درکت میکنم خیلی سخته😢 واسه چی سقط شد؟ ماله من گفتن ایست قلب کرده ...

مرسی خانومی❤۱۶هفته رفتم چکاب صدای قلبشو‌نشنید‌رفتم سنواورژانسی گفتن ۳روزه رشدش متوقف شده‌دکتر من خیلی معروفه اما اصلا وقت نمیزاشت و حواسش جمع نبود بعدشم گفتم چرا اینجورشده گف ببرش پاتولوژی نمیدونم دلیلش چیه،ازمایشاتشو ب هردکتری نشون دادم گفتن مشکلی نداشته جنین،شماچندهفته سقط کردی؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706