2703
2553
بچه ها من تخمدانام خوبن و ذخیرم ۶ هست ولی پانکچر ک شدم (با ایلنکه دو سری دارو مصرف کردم) کلا ۹ تا ت ...

تو که خوبی بابا من 19 تا تخمک داشتم 4 تاش جنین شد الانم هر 4 تا تو شکممه. به تعداد نیست به قسمت و خواست خداست

به تمام آرزوهایم یه معذرت خواهی بدهکارم💔
سلام بچه ها شنبه بهم گفتم برم برای پانکچر اما انتقالم میفته دو ماه بعد چون که دکترم گفت ممکنه شکمت ا ...

عمل مطلقاً ترس نداشت درد هم نداشت یه خواب شیرین میری بعد پا میشی عادی میای خونه. من روز انتقال بر عکس تصوراتم داشتم از درد میمردم و اشکم دراومده بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو که خوبی بابا من 19 تا تخمک داشتم 4 تاش جنین شد الانم هر 4 تا تو شکممه. به تعداد نیست به قسمت و خو ...

عزیزم ذخیره شما چند بود؟؟ اسپرم ها سالم بودن؟؟؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
سلام بچه ها شنبه بهم گفتم برم برای پانکچر اما انتقالم میفته دو ماه بعد چون که دکترم گفت ممکنه شکمت ا ...

شما کدوم مرکز هستید عزیزم؟با ذخیره چند چندتا تخمک شد؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
2720
سلام بچه ها منم سه شنبه انتقال جنین بلاست دارم برای منم دعاکنیدشماآمپول سلگزان رواز کی  شروع کر ...

سلام عزیزم، به سلامتی انشاالله که با همین انتقال مامان بشی

مرکز ما انوکساپارینو از همون روز انتقال میدن هر مرکزی دستور داروییش یجوره 

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2714

سلام به همه 

امیدوارم خوب باشین و آروممم

روزای انتظار چجوری میگذره ؟ 

از خودم بگم چند روز اول انتقالم درد زیادی داشتم مخصوصا پهلوی چپم اما از دیشب یکم بهتر شده ، نمیدونم خوبه یا بد فقط سعی میکنم آروم باشم به هر حال هر چی میخواسته بشه تا امروز شده ، راستی امروز روز دهم انتقالمه

دخترا من از امروز ترشحات سفید دارم قبلاً ها دو سه روز مونده به پریودم اینجوری میشدم. کسی که هر روز  پروژسترون تزریق میکنه ممکنه پریود بشه؟ روز سوم انتقال جنینم

سلام به همه  امیدوارم خوب باشین و آروممم روزای انتظار چجوری میگذره ؟  از خودم بگم چند ر ...

سلام جانم

والا میگذرونیم دیگه کمی تا قسمتی با استرس😶

من یه وقتایی دل درد پری دارم امروزم پاهام همش یخ میکرد😕😕😕

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706