2733
2734
عنوان

نی نی سایت جدیدن زیادی خلوت نشده😐

504 بازدید | 56 پست

دوساعته اینجام نه کسی تاپیک میذاره نه کسی پیام میده صدا از دیوار درمیار از هیشکی در نمیاد😐

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان سایت خلوت هست شبا و عصر ها زیاد تاپیک میزنن. من ساعت 6 و نیم خلوت ترین وقت سایت اومدم فقط هر ربع ساعت یه تاپیک جدید میزدن😑

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
2728

شب و روزمون قاطی شده

من تازه الان میرم بخوابم

نابود شی کرونای در به در شده😞

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2738
کم باشه باکیفیت باشه😕

کم هست و بیکیفیت😐

مثلا بفرمایید چای😐چه مفید نه؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
همه مهاجرت کردن به سایت همسایه طرفداری جدیدا اونجا خانوم زیاد شده

نشنیدم مثل نی نی سایته؟خوبه بده؟

کم باشه باکیفیت باشه😕

عع فک کردم نازنینه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
شب و روزمون قاطی شده من تازه الان میرم بخوابم نابود شی کرونای در به در شده😞

در خانه بمانیم کرونای بی شعور را شکست دهیمbig grin

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

قرنطينه و خونه نشيني اعصاب نميزاره ك من ك كاملا افسرده  شدم😔

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2706