2726
عنوان

دوست قدیمی

145 بازدید | 12 پست

سلام ب همگی،امیدوارم ی فرجی حاصل بشه و بتونم دوستمو بعد چندسال پیدا کنم،میگن دنیا کوچیکه،ایکاش خودش،یا مرضیه خواهرش،اینجا باشن

تو دانشگاه شوشتر باهم بودیم،خیلی صمیمی،تا اینکه ازدواج کرد،ارتباطمون کم و قطع شد،چندسال پیش تو اینستا پیدام کرد،من خنگ نمیدونم چرا شمارشو نگرفتم،بعد اینستاش پاک شد،خیلی دلم تنگ شده براش،اسمش مریم،اسم شوهرش محمود،اسم دخترشم زهرا،خونشون اطراف دزفول

ایکاش کسی از آشناهاش باشه اینجا

نه نیست

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

میگم اسم کاربریش چی بوده

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کاربری کجا؟

تواینستا یاهمینجا اگه بوده

سرچ کردم،از هر راهی بگی گشتم،بعضیا با اسمای دیگه میان،ب خط قبلیشم زنگ زدم،شمارش عوض شده

منم با یکی از دوستام همینجور بودیم ، همدیگه را گم کرده بودیم ....خیلی ذهنم دنبالش بود ، اونم به یاد من بوده البته اینو بعدها بهم گفت که همدیگه رو پیدا کرده بودیم.اون توی اینستا برادرمو پیدا کرد و از اون طریق باز به هم برگشتیم

شما هم یه اکانت اینستا با اسم و فامیل و عکس خودت بساز ، شاید اونم دنبالت میگرده

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم