2703
2553
عنوان

همه چی به طرز عجیبی خوبه😕..

787 بازدید | 26 پست

داشتم فکر میکردم الان یه لحظه ترسیدم همه چی اینقد خوب بودن ترسناکه ترس اینک نکنه یدفعه یه اتفاق بد بی افته مثل یه خواب تموم شه نمیدونم میدونین چی میگم ....اینجوریه ک شوهرم خیییییلی خوبه غیر قابل تصور هر خوبی تو دنیا هست رو داره منو رو چشاش میذاره خدا بهمون یع دختر داد خدا رو شکر سالم و زیبا دلمون پسر میخواست میخواستیم بریم زیر نظر دکتر.  خداا زودتر تو بارداری ناخواسته بهمون پسر داد..امروز ۴۰روزگیشه حتی یک شبم بیدارمون نگه نداشت قشنگ ۱۲ الی۲ میخوابه تا ۱۱صبح بیدارم ک میشه اصلا اذیتی نداره ارومه تا باز بخوابه..میگم ک چقد خدا دوسم داره ک یذره اذیتم نمیکنه اخه خیلی از شب بیداری و گریه بچه و اینا میترسیدم غصه ش میخوردم انگار خدا گفت نگران نبا‌ش اینم با من واسه خودمم عحیبه همه چی اینقدر رو روال خوب ...خدا رو شکرخیلی شکر..خوشبختی رو واسه همه تون از ته قلبم ارزو میکنم❤🌹خدایا یا غم رو دل هیشکی نیار هیچوقت الهی امین🙏

اشتباه میکنی که میگی چون زود چشم میخوری

کسی را میشناسم همینا را میگفت جوری شد که ...نگم بهتره

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برات یه آیت الکرسی خوندم همیشه زندگیت خوب باشه خدا قضا و قدر رو از زندگیت دور کنه

تا حالا از کسی صلوات نخاستم الان ازتون خواهش میکنم برا رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستید.                             لطفا.😘😘
2456

خداروشکر

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

عزیزم این حرفو نزن . حالا که همه چی خوبه فقط خداروشکر کن .دیگه نگران چی هستی . 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

خداروشکر کن همیشه بخاطر آرامش زندگیت و هروقت ترس بی جهت اومد سمتت آیت الکرسی بخون

اینکه ماشالله پسر گلت انقد ارومه دلیلش آرامش زندگیته و آرامشی که تو بارداریت داشتی 

2714

یه وان یکادم بخون براخودت

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

انشالله همیشه همین طوری باشه

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

یعنی فکر میکنی لیاقت این خوشبختی رو نداری؟

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

دلیل خوش خوابی پسرت آرامش زیادیه که داری🌹

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

نگو فقط خدارو شکر کن از قدیم گفتن هیچوقت از شوهر و بچه تعریف نکن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

خوب حتما بنده خیلی خوبی برای خدا بودی و هستی برای همه دعا کن به آرامش برسند و از خدا میخوام همیشه همین حس داشته باشی و همیشه خوشبخت باشی 

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند . . .
2706