2737
2734

مارشت زندگی میکنیم.امروزبیمارستان جشن گرفته بودن  پرسنل چون اصلا ورودی نداشته.یه کم نسبت به روزهای گذشته آمارمبتلاهاکمترشده خداروشکر. انشالله که آمارواقعی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاشانم....امار به شدت کم شده...ولی خیابونا ماشاله شلوغ شده...خدا به خیر بگذرونه

سلام ما یبار سفر اومدیم کاشان....باغ فین رفتیم یکم استراحت کردیم باز حرکت کردیم اگه جاهای دیدنی داره بگو بیایم بعد کرونا....باستانی نباشه و زیبا باشه 

2731

ای خداا شهر ما چند روزه خیلی شلوغ کردن مردم من خودم از عید تا حالا ی بار بیرون رفتم بقیش حبس الان فک میکنم الکی اینهمه زجر میکشیم چرا این مردم نمیفهمن ول ول میچرخن 

دوست داشتن خود بهترین حسی دنیاست که انسان میتونه تجربه کند. حتی زیباتر ازینکه کسی دیگری ما را دوست داشته باشه 😍😘برای اولین بار خودت را ببخش 
2738

اخبار میگفت 25%رشد داشته از بعد از تعطیلات   

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
سلام ما یبار سفر اومدیم کاشان....باغ فین رفتیم یکم استراحت کردیم باز حرکت کردیم اگه جاهای دیدنی داره ...

روستاهای اطراف کاشان معرکه هست...مثل مرق و برزک..یا ابیانه.ایندفعه برید اونجا...

ای خداا شهر ما چند روزه خیلی شلوغ کردن مردم من خودم از عید تا حالا ی بار بیرون رفتم بقیش حبس الان فک ...

باید زور بالا سرشون باشه .وقتی میگن کم شده و شرایط عادیه میان بیرون دیگه ...شایدم مجبورن به خاطر یه لقمه نون...

انشالله که صفر بشه امار...خوشحال شدم .

ان شاءالله تو همه استان ها

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706