2726

دوست عزیز برو مشاور اینجا هرکس از دیدگاه خودش بهت ی چیزی میگه..اگه میگی دعا گرفته برو سرکتاب باز کن وباطل کن..

توکل بخدا کن..یا برو بااون زنش صحبت کن راضیش کنه تو با بچت بری

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرده خیلی پولداره خیلییی  دو طبقه گرفتن  هر کدوم از زنا  ی طبقش میشینن  ی شب می ...

شوهر منم‌همینجوره خ پولداره ولی من پولشو نمیخام فقط محبشو‌میخام برا بچم هیچ دیگه ولی همش تو اون خونست ک‌جواب تلفن زنشو بده ماهم تنها ولی خ ب اون زنش پول میده اون زنش اصن قبول نمیکنه ما بریم نزدیکشون حتی روزی من زایمان کردم پاشد اومد شوهر برد خونش منم تنها با مادر پیرم نمیدونم چی بهش دیگه بگم چجوری محبت کنم دلش ب این زندگی هم گرم بشه همونجور خودش میگفت دوتاتون مث هم ولی ماهم دعوا داریم با بی توجهیاش

2728
حالا نمیشه گفت هوسباز بعضی مردا همه زندگی رو تو بچه میبینن نمیپذیرن برن بچه از بهزیستی بگیرن احسا ...

اخه این قضایا مال خیلی ساله پیشه 

الان این مرده  دو تا زن داره شیش تا بچه داره  

ولی باز زن سوم گرف😐

نه نمیتونم همه تنهاییا توهینها همه چیو بخاطر بچه تحمل کردم اونم طاهرن با ما خوبه ولی همش دنبال اونها ...

عزیزم مردی ک فقط بخاطر بچه دار نشدن همسرش بخاد اونو طلاق بده و روش هوو بیاره مسلما وقتی همون زنش بصورت معجزه حامله بشه دوباره فیلش یاد هندستون میکنه..مردی ک به زنی ک ۵ سال باهاش زندگی کرده رحم نکنه به شما ک تازه واردی چه رحمی میخاد بکنه..بعدشم مگه نمیگی قرار بود طلاق بگیرن و خانومه رفته بود شهرش پس چجوری رابطه داشتن ک حامله هم شده وسط قهر و طلاق..اگه قصد طلاق نداری پس یکاری کن حداقل شخصیتت حفظ بشه.ب خودت برس و شاد باش.زیاد هم بهش زنگ نزن. 

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

ایماش همسر دوم نمیشدی ولی الان که این انتخابو کردی تو بحث نفقه و رابطه حق با شماست 

بخاطر بچه بشین زندگی کن چون معلوم نیست وقتی بدیش به اون زن چجوری باهاش رفتار کنه 

بچه این وسط گناه داره، اگر خرجی میشده حتما بمون بالاسر بچت

و نذار عقده ای بار بیاد

کاربر مرد

بشین سر زندگیت.وبچه ت رو بی پدر یا مادر واقعی نکن.

به هر حال همیشه نمیتونه پیش شما باشه.باهاش صحبت کن که وقت برا شما بیشتر بزاره.

آخه طلاق بگیری که چی بشه؟از مشکلات طلاق خبری داری؟حالا خدا رو شکر کن بخاطر اینکه از زن اول بچه دار شده شما رو طلاق نداده؟

نکته مهم این هستش که ببینی چطور میتونی محبت بیشتر شوهرت رو جلب کنی که به هر دوتون به اندازه لازم محبت کنه.

اینا نظر حقیر هستش.

کاربر مرد