2726

الان همه میپرن بهت برو زنگ بزن 123راحل بگیر مشاوره هم میدن حتی براطلاق کمکت میکنن

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه چی میخوای طلاق بگیری؟

میخوای باز شوهر کنی؟

اگه نه،،،ک بمون همینجا،محل سگ هم ب یارو نذار

اصلا یه کاری کن دیگه نیاد سمتت فقط خرجتو بده

تو ک نمیخوایش،،،فقط پولشو بگیر

بچتو هم داری

رابطه جنسی رو هم باهاش تعطیل کن

2728
تقصیر خودته که زن دوم شدی الانم طلاق بگیری طاقت داری از بچت دور باشی بشین سر زندگیت 

نه نمیتونم همه تنهاییا توهینها همه چیو بخاطر بچه تحمل کردم اونم طاهرن با ما خوبه ولی همش دنبال اونهاست منم ناراحت نیستم کار خدا بوده ولی ما اصن براش مهم نیستیم این منو داغون کرده

بنظرم طلاق بگیر ‌معلومه ک شوهرت دلش پیش زن اولش گیر بوده و چون بچه دار نمیشدن میخواسته جدا شه حالام ک هم دوستش داره هم بچشونو دارن پس جدا شو سخته ولی سخت تر از هر روز عذاب نییس

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی😢
 نه من نرفتم اون زنش رفته بود شهرش پنج سال مامله نشده بود شوهر من بچه میخاست اونها داشتن طلاق م ...

پنج سال ک چیزی نیس مردم تا اخر عمر بدون بچه ب پای هم میمونند.پقتی ینی چی؟ شما باید اول از طلاق مطمعن میشدی بعد زنش میشدی. ولی در کل زن دوم شدن اشتباه ترین اشتباه ممکنه.

ولی الان دیگ کار از کار گذشته با مشاور صحبت کن تا راهنماییت کنه از دست ما چ کاری برمیاد اخه 

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه

داری میگی زن دومشی میخای همش دراختیار توباشه...مازناهستیم که به هم دیگه رحم نمیکنیم مردا دور برمیدارن توکه میدونستی نباید زنش میشدی چه دل گنده ی داری خداوکیلی ...نترکون دوست عزیز🤦‍♀️

👈من از قوانین پیروی نمیکنم خودم میسازمشون👉✌✌

فقط زنگ بزن123بیان نجاتتان بدن بگو شوهرم نه پول مییده نه کاور میکنه پیش ماهم نیس

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
بابا چرا بهش میتوپین میگه یارو داشته طلاق میگرفته،احضاریه بهش نشون داده مگه نمیدونین تو قانون هر م ...

تمکین میکرده ک طرف حامله شده و طلاق نگرفته

باید میذاشت اول زنشو طلاق میداد بعد ازدواج میکرد الان زندگی دوتاشون عذابه

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
واسه چی میخوای طلاق بگیری؟ میخوای باز شوهر کنی؟ اگه نه،،،ک بمون همینجا،محل سگ هم ب یارو نذار اصلا ...

من جون عقد بودم خانوادم خبر ندارن بچه دارم ازشون دورم شارستانن فقط مامانم میدونه منو شوهر خ همو دپسداشتیم پلی حالا اینجوری شده تو مرنا مارو ول میکنه میره درپغم میگه رفتم باغم ناراحتم نیستم ازین ناراحتم ک اینجام هست باید همش پاسخگو اون زنش باشه توی اون خونش دیوونه شدم از کاراش هرچی میگم بیا بالا سر بچت جز من کسیو نمیبینه نمیاد ک نمیاد برم پیش خانوادم اونام سرخورده میشن بدون نراسم بچه دارم میترسم پسیمون شم از طلاق دپرپز دیگه بچم بگه چرا نموندی یا اینکه ازم بگیرتش

استارتر کلا دید خوبی به زن دوم تو هیچ جانیس تو وقتی قبول کردی زن دوم بشی و پاتو تو زندگی یکی دیگه بزاری باید میفهمیدی شوهرت نصفه ماله تو و به خاطر بچه ات الانم بشین و بساز

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
2706