2726

من شوهرم زن اولش باردار نمیشده پنج سال با من ازدواج کرد من بچه دار شدم ولی بلافاصله ناگهانی اون زنش همش هم بچه دار شده زنش قهر کرده رفته بچرم برده چون منو طراق نمیده ولی اصن پیش ما نیست ب ما محبتی نمیکنه فقط زبونن هنش میره اون خونش چون ازون زنش میترسه در صورتی قبلا خ اختلاف داشتن خیلی همش میگه من تنهام پیش اونها نیستم ب اونها خ رسیدگی میکنی پولی ولی به ما نه خ یکم یک پنجم اونها الان رفته تو این وضعیت کرنا پیش اون زنش ب منم نگفته از بس جواب منو نداد من فهمیدم من ناراحت نیستم ولی هیچی برا ما ارزش قایل نمیشه خ بهش محبت میکنم ولی نمیبینه هنش تو اون خونشه تا جواب اونو بده شبها تا بک اونحا میمونه منو ابثیت بچه هم تنها نمیدونم دیگه چمار کنم بکی راهنماییم کنه توروخدا 

اون بچشو‌ازون زنش‌جرات نمیکنه بگیره ولی من اگه بخام برم از من میگیره بچه یه ساله ایی ک خدا شاهده من تنهایی بزرگش کردم دارم دیوونه میشم از تبعیضایی گذاشته از بی محلیهاش حالم خ بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما رفتی روی زندگی یک زن دیگ زندگیتو ساختی و الانم ناراحتی؟

هیچ فکر کردی وقتی داری بله میگی توی دل اون زن چخبره؟

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه

وا اصلا چرا باهاش ازدواج کردی خو؟

خاستگار نداشتی؟هول بودی چرا ؟

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

پشیمون که میشی صد در صد..ولی ...ولییییییی نشستن با هیولا بدتر از اون پشیمونی دو دقیقه آیه...🤣🤣🤣بعدش که بدره فکر می‌کنی و یادت میاد کم‌کم میفهمی چقد خوشحالی البته نظر کنه من زندگیم خود جهنم بود خود خودش...البته بعضیام یه به

نه هوایی برای طلاق دارن که من اصلا قبول ندارم مثلا شوهرم استقلال نداره.. عرضه نداره...یکی میگه معتاده..خائنه..دست برن داره...هوسبازه مریض روانیه قبول...ولی علت طلاق باید آنقدر موجه باشه که فکر پشیمونی نزنه به سرت 

کاش همسر دوم نمیشدی عزیزم دلم برای همسر اول سوخت اگه خدا بهش بچه نمیداد میدونی تا آخر عمر چی میکشید چه شوهر بی وجدانی چون 5سال بچه دار نشده فرتی رفته زن گرفته ای خدا نصیب هیچ زنی نکن هوو 

من نمیخوام قضاوتت کنم اسی ‌.ولی وقتی تو به هم نوع خودت خنجر زدی و زن دوم کسی شدی ادن موقع نشستی فکر کنی ببینی تو دل اون زن چی میگذره؟اصلا فکر کردی چه حالیه ؟زمین گرده 

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی😢

ازاول قبول کردی زن دوم بشی باید هم الان قبول کنی نصف شوهرت فقط سهم توه بعدش بعضی مردا زنی که واسشون احترام بذاره وقربون صدقشون بره رونمیخوام  باید مثل اون زنش شخصیت داشته باشی محلش نذار باور کن مثل اون زنش رفتارکنی ازتوهم میترسه وبیشترمیاد سمتت اعتماد بنفستوببربالا بایدم یه نقطه ضعفی ازش بگیری تا ذلیلش کنی

میشه براسلامتی منو بچهام یه صلوات بفرستین...
شما رفتی روی زندگی یک زن دیگ زندگیتو ساختی و الانم ناراحتی؟ هیچ فکر کردی وقتی داری بله میگی توی دل ...

نه من نرفتم اون زنش رفته بود شهرش پنج سال مامله نشده بود شوهر من بچه میخاست اونها داشتن طلاق میگرفتن بخدا من احضاریه ها دیدم از پقتی من اومدم حامله شدم زنه چون منم اذیت کنه برکشت من حامله بودم توی عقد بدون عروسی تنها تپ شهر غریب ولی شوهر کلا کشونده بود پیش خودش من تقصیری ندارم  

2706