2733
2734
عنوان

فراموش کردن گذشته

181 بازدید | 9 پست

بچه ها برای اینکه بتونی کسی رو که باهاش رابطه عاطفی داری رو فراموش کنی راهکار خاصی دارید که بهم کمک کنه چون همش جلو نظرمه و گاهی اوقات براش انتظار می کشم دوباره برگرده؟

به بدی هاش و به  تلاشی فکر کن که برای رسیدن بهت نکرد . 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرجا حس کردی ناراحتی گریه کن تخلیه شی ی خودت نگو من قوی ام فلان بذار دلت خالی شه اهنگ غمگین اصلآ گوش نده تورو تشویق میکنه به استمرار حال بدت ذکر دوست داشتی بگو ولی ورزش کن حتمآ کتاب بخون

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

من یکیو دوس داشتم اونم اول دوس داشت

یه فاصله ای افتاد

اون رف بایکی دیگه ادم درستیم نبود دلیل فاصلمون این بود من نمیتونستم باهاش کناربیام همش فکرو ذهنش سک س بود

اون راحت فراموش کردعاشق اون ادم شد

من ولی نه خیلی دوسش داشتم

خیلیم از خدا کمک خواسته بودم امانمیشد میدونی چرا؟چون ته قلبم راضی نبود ک فراموشش کنم حس دوس داشتنشو دوس داشتم تا اینکه با اون ادم بهم زد اومد سمتم بازم بافکر س کس اومد اینبار دیگه خودم از ته قلبم خواستم چون شخصیت داشتم و ب این فک کردم من خیلی سرتر از اونم و اون لیاقت نداره باورت نمیشه ایندفه دعاکردمو ازته قلب راضی بودم یجوری بی حسم بهش خودشم تعجب کرده😂یعنی اول باااایدخودتم بخوای

2738