2726
عنوان

برق ازسرم پرید

258 بازدید | 15 پست

داشتم کم کمخودمو راضی میکردم با وجود درد بخوابم....اما درموردکرونا مطلبی خوندم که ای کاش نهونده بودم....اینکه درمانش ینی اینایی کعثه بستری میشن همون روزای اول خوب شدن هیچ.....نشدن میانگین مبلغ 20الی 25 م...چراااااا فقیر از کجا بیاره....یقین دارم بیشتر تعداد فوتی ها فقیر بودن...

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منبع این خبر کجاست؟ هر چیزی رو باور نکنید

تو یه کانال نوشته بودن...میشه خرج ای سی یو.و....

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2728

این روزها  ک همه تو خونه ایم  و کلافه

خودمون ب خودمون  رحم کنیم  و  هر مطلبی  رو نخونیم  ک  اذیت شیم🌹

برای سلامتی همه ی مردم دنیا دعا کنیم

ان شاءالله خدا بهمون رحم میکنه و  شر این ویروس  کم میشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

اطلاع داری از راست یا دروغ بودن این ادعا؟

الان میفرستم 

دولتیا پول نمیگیرن ، ما همسایمون گرفته بود رایگان درمانش کردن الانم خونشه ، حالشم خیلی خوبه 

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد       کــه ز انــفــاس خــوشــش بــوی کـسـے مے آیـد   
2706