2726

سلام عزیزان دخترم ۱۵ماهشه بخاطر بارداری ناخواسته مجبور شدم از شیر بگیرمش و الان دوماهه از شیر گرفتمش.جایگزین شیر شبش شیر پاستوریزه های کوچک و گاهی اوقات هم شیر موز میکردم داخل شیشه پستونکش شبها میزاشتم بالا سرش بهش میدادم الان دو شبه شیر های پاستوریزه بطری می ریزم پستونکش.سوالم اینه شب تا صبح این شیرها توی شیشه پستونکش فاسد نمیشه که خدایی نکرده مسمومش کنه؟؟؟لطفا راهنماییم کنین ممنونم

تجربه نداشتم....ولی میدونم شیر حساسه از نظر خرابی..ولی پاستوریزه و...رونمیدونم...یبار همین مدت زمان که موند رو گاز گرم کنید ببینید میبره یانه

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر

چرا عزیزم ممکنه خراب شه.سعی کن کم کم بریزی که مثلا خوابید تموم شه بعد هرموقع بیدار شد یکم دیگه بریزی شیشه‌ش.یا آخر شبا یه غذای کامل بدی بهش که مطمئن بشی سیر شده نصف شبا هروقت بیدار شد یجوری بخوابونش که کم کم شیر شبو ترک کنه.چون بیشتر از رو عادته....شیر خورن نصف شب برا دندوناشم خوب نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عزیزم ممکنه خراب شه.سعی کن کم کم بریزی که مثلا خوابید تموم شه بعد هرموقع بیدار شد یکم دیگه بریزی ...

بنظر شما یعنی قبل خواب بهش بدم بخوره بهتره وقتی بیدار شد شبها از بهش بدم بخوره؟؟

2728
بنظر شما یعنی قبل خواب بهش بدم بخوره بهتره وقتی بیدار شد شبها از بهش بدم بخوره؟؟

من سر بچه سومم تجربه‌م بیشتر شد کلا شیر شب بهش نمیدادم.دوتا بچه اولم چون شیر خودمو فقط میخوردن نصف شبا اذیتم میکردن منم مقید بودم اصلا شیشه ندم ولی برا بچه سومم از همون چهارماهگی شیر تو شیشه میریختم آخرشب میدادم کامل میخورد دیگه تا صبح میخوابید.شما که دخترت بزرگه ماشالله یکم خامه هم بریز تو شیرش با یکم عسل یا سه شیره آخر شب بده یه شیشه قشنگ بخوره سیر بشه.دیگه تا صبح هروقت بیدار شد یا بزار روی پات بخوابه یا مثلا بغلش کن ....هرجور عادت داره نهایتا یکم آب بده بخوره.یکم سخت میشه ولی زود عادت میکنه....دیگه کم کم تا صبح قشنگ میخوابه صبح بهش شیربده با صبحانه

خانم های هنرمندی که هم میخواین برای دل خودتون کار کنید و هم میخواین درآمد داشته باشید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی