2726
عنوان

درد قفسه سینه

119 بازدید | 10 پست

مشکوک ب کرونا هستم ولی چون اکسیژن خونم خوب بود بستریم نکردند.اخر شب شدید سرفه کردم قفسه سینه ام درد میکنه.ی دختر سه ساله دارم.برام دعا کنین

دعا میکنم برات عزیزوم🙂

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانمي همين كه اكسيژن خونت خوب بوده عاليه شكر خدا 

از طرفي مگه نديدي اون خانم دكتره كه اخبار ميگه 

خودش هم چند وقت پيش اين ويروس رو گرفته بود و شكر خدا ديروز هم خودش هم آقاي حريرچي كه اونم گرفته بود 

هر دو جلوي دوربين حاضر شدن و با هم برنامه داشتن 

خيالت راحت  اين ويروس رو نگرفتي 

تازه گرفته باشي هم جواني و خيلي زود خوب ميشي 

خيالت راحت😍☘️🍃 

راستي ما رو از سلامتيت بيخبر نذار 😉🍃🍃

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

سلام عزیزم من یه پرستارم توی بیمارستانی هستم  بخش ایزوله .ببین من بیمارای زیادی دیدم لطفا ارامش خودتون رو حفظ کنین ارامش خیلییییییی مهمه روحیه قوی ببین به این فکر کن کلی بهبود یافته هم داریم تو باید مقاومت کنی بجنگی با این بیماری بخاطر بچت هیچوقت امیدت ازدست نده .تا میتونی مایعات گرم بخور .بخور بابونه بگیر .اب پرتغال بخور .ماسک استفاده کن ارمش خیلی مهمه تو این بیماری رو از پا در بیار نزار اون بهت غلبه کنه بخدا تو میتونی

عاشق شوهرمم خدایا مراقب کوچلوی توراهیم باش به خودت میسپارمش

درضمن فک کنم معلمی شوهر منم معلمه خیلی وقته ندیدمش خیلیم دلم براش تنگه معلما خیلی قوین تون مطمئنم قوی هستی خانوم

سلام عزیزم من یه پرستارم توی بیمارستانی هستم  بخش ایزوله .ببین من بیمارای زیادی دیدم لطفا ارامش ...

اولشی سرماخوردگی ساده بود.خواهر شوهرم زنگ زد بهم توهین کرد حال روحیم بهم ریخت اینجوری شدم.حالا با این حال داغون چی کار کنم؟

اولشی سرماخوردگی ساده بود.خواهر شوهرم زنگ زد بهم توهین کرد حال روحیم بهم ریخت اینجوری شدم.حالا با ای ...

حرف دیگران برات اهمیت نداشته باشه به بچت فک کن فقط