2726

منوشوهرم‌تازه باهم دوست شده بودیم‌ تو فاز عشق رمانتیک این چیزا بودیم بیرون بودیم گوشی منم روی بلوتوث ماشین شوهرم وصل بود دختر عمم تو تلگرام واسم ویس فرستاد گفت یه فیلم واست میفرستم برو با دوست پسرت ببین منم گفتم باشه الان پیشمم صداشم شوهرم شنید ما هم همچنان منتظر بودیم فیلم لود بشه اقا اونم نگو تا دیده من گفتم پیششم میخواسته بهم زنگ بزنه بگه نبین همونجا گوشیش قاطی میکنه هنگ میکنه منم نمیدونستم این شوخی کرده فیلم لود شد اولش صفحه سیاه بود باز ک شد  وااااای صدای جیغ زنه تو ماشین پیچید نگو این فیلم.... فرستاده حالا مگه قطع میشد نه کم میشد منم هول شدم باطریشو در اوردم باطریو بیرون پرت کردم اصلا نفهمیدم چکار کردم اون بنده خدام فقط داشت همینجوری بهم نگاه میکرد گفت چرا باطریو بیرون پرت کردی گفتم خراب شده بود بدرد نمیخورد😂قرمز شده بودم اصلا نمیفهمیدم چی میگم بعد گفتم منو بذار خونه مامانم اس ام اس داده بیا خونه گفت مامانت دقیقا الان ب چی اس ام اس داده تو ک باطری نداری 😂😂🤦🏼‍♀️گفتم باشه تو بذار چقدر سوال میپرسی منو گذاشت خونه بعد زنگ زد گفت دیگه با دختر عمت حق نداری حرف بزنی خیلی بی ادبه چهارروز دیگه گوشیتو بیرون میندازی دوباره میگی مامانم زنگ زده منو بذار خونه خلاصه شبم باهاش حرف نزدم اصلا طلبکار بودم ولی خجالت میکشیدم باهاش حرف بزنم🤦🏼‍♀️فرداش زنگ زد گفت بیا کارت دارم گفتم حتما میخواد تموم کنه یا خفتم کنه فکر کرده از اون دختراشم بهش گفتم نمیام گفت من جلو در خونتونم باید بیای تو دلم ب دختر عمم فوش میدادم اومد دنبالم دیدم واسم یه گوشی خریده تو دلم گفتم حکمتی بود اون فیلم رو فرستاد😂

🤣🤣🤣🤣

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 اولین قرار ی که داشتیم سوار تاکسی که شدم بهش اس ام اس دادم الان میرسم بهت.. وقتی پیاده شدم دی ...

😂😂😂وای

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

باهم رفتیم بیرون یهو از جیبش ی پلاک در اورد ک حرف Nروش بود منم گفتم خدایا من ک Nنیست اول اسمم پس چرا اینو خریده یهو بلند گفتم ان کیه ؟

ی نگا چپی کرد و گفت مثلا منم 

تازه فهمیدم اول اسم خودشو خریده 😐😐😐😐

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

کل نی نی سایت با سوتی های من و شوهرم تو دوران دوستی آشنان

برا شماهارو بخونم شاد بشم😁😁😁🍭🍭🥰🥰

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

شوهر من دفعه اول که خانوادگی رفتیم بیرون سوییچ ماشینشو گم کرد هر رفت و برگشت و رفت دوباره تو رستوران و ماهم همه دنبالش گشتیم کلی وچل شدیم بعد یهو گفت پیدا کردم گفتیم کجا بود گفت تو باغچه خلاصه سوار ماشین شدیم بعدا بهم گفت تو جیبم بود از حواس پرتی میخواستم سه شو بگیرم گفتم تو باغچه بوده

2706