2733
2734
خعلی ساده اردو اول با یکمی اب و روغن و نمک درست کردم دیه روغتش بیشتر بود اما و خوشمزم بود مزه خمیر پ ...

بله اینارو گفتی متوجه شدم.منطورم مقدارشون بود

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طرز تهیه کیکتو میگی

کیک ساده.

من موادشو چشمی میریزم،حالا حدوداشو میگم.

۲ لیوان آرد

۱لیوان شیر

۲عدد تخم مرغ

نصف لیوان کمتر روغن

شکر و نصف لیوان بزن،بعدش بچش طعمشو.

وانیل نصفه کمتر قاشق مربا خوری

بکینگ پودر ۱ قاشق غذا خوری.

۱ دونه کره کوچولو

اول تخم مرغ و شکر و تو ظرف بریز و با همزن بزن،انقد ک کف کنه.بعدش کره رو بنداز داخلش و هم بزن.

حالا شیر و روغن و اضافه کن.

ارد و بکینگ پودر و وانیل و تو ظرف باهم مخلوط کن،من از الک زد نمیدم،ب نظرم زیاده کاریه.

حالا ارد و ب اونا اضافه کن،تو این مرحله نباید خیلی از همزن استفاده کرد اخه کیک پف نمیکنه.

ی چندبار بزن محض مخلوط شدن مواد.

مواد کیک ن خیلی سفت باشه ن شل..حد وسط.

من تو قابلمه درس کردم.

ته قابلمه چدن و روغن بریز ب دیواره هاشم روغن بمال.

مایه کیک و حالت دورانی بریز تو قابلمه.

بزار رو گاز،زیرشو کم کن،دم کنی بزار رو در قابلمه.

۴۵ دقیقه الی ۱ ساعت پختش زمان میبره.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
همون طرز تهیه  باکلاس😂

😁😁😁😂😂

گذاشتم

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
طرز تهیه کیکتو میگی

اگ خواستی تو فر بزاری اول فر و بزار رو دمای ۱۸۰ درجه ب مدت ی ربع تا خوب گرم بشه.

2738
ممنونم عزیزم

❤❤❤❤❤😘😘

سرویس منم این شکلیه 

😀😀😀😀😘😘❤❤

2706