2410
2553
عزيز دلم تورووو خدا  مني كه شوهرمم اومد جلو و كلي ناز خريدن و ادعاي عاشقي و محبت اين شد حالم د ...

من هیچ روانپزشکی نتونست کمکم کنه آخرش برگشت گفت دخترم کاری برات از دستم بر نمیاد برو خونه و خودت سعی کن به خودت کمک کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهي قربونت برم همه چي عشق به عشق رسيدن نيست  من ٥ سال واسه رسيدن بهش اشك ريختم اما الان اوضاع ...

همه از رفتارش میفهمیدن بهم توجه داره همش زیر چشمی نگاه میکرد لبخند میزد کمکم‌میکرد همه می گفتن توجه داره بهت ولی آخرش شد این 

من بیچاره😭😭😭😭

2720
منم با شوهرم اختلاف دارم دوسش دارم اما عقدم ميگه بايد جدا شم بين دو راهي ام خيلي وقته 

ای بابا ،مگه به همین راحتیه،اختلافتون سر چیه مگه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
من هیچ روانپزشکی نتونست کمکم کنه آخرش برگشت گفت دخترم کاری برات از دستم بر نمیاد برو خونه و خودت سعی ...

یه راهکار داره اونم اعتماد  ب نفسع

تامیتونی اعتماد ب نفستو ببره بالا ی مشاوره می‌گفت اونایی ک عاشق کسی میشن ک دوسشون نداره اعتماد ی نفس ندارن

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
2714
من هیچ روانپزشکی نتونست کمکم کنه آخرش برگشت گفت دخترم کاری برات از دستم بر نمیاد برو خونه و خودت سعی ...

دورت بگردم اگه بتوني درستش پيدا كني خيلي ميتونه كمكت كنه 

چند سالته ؟ دانشجويي ؟ كارت چيه 

اخه عزيز دلم چطور عاشقش شدي وقتي حتي دستاشو نگرفتي 

بيا فرض بزار كه باهاش بودي اخلاقش خوب نبود يا شايد هزار جور مشكل ديگه اختلاف فرهنگي فكري اصلا هم مسير و هم هدف نبودين اين زندگي نميشه 

كتاب خودت باش دختر بخون هر روز با خودت تكرار كن 

من خودم و غرورم و شخصيت و بيشتر از همه چي دوست دارم و مطمين باش اگه راهتو پيدا كني خيلي خوب ادم درست زندگي تو پيدا ميكني 

ميدونم اين عشقي كه الان داري اينده اي نداره متاسفانه 😔

و ميدوني گاهي خود ما نميخواهيم به خودمون كمك كنيم 

بله متاسفانه همینطوره😔

می‌دونم. گلم سعی کن اعتماد ب نفستو ببری بالا 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
ای جانم خدا کمک کنه بهت راه تو روشن کنه

مرسي عزيز دلم همينطور تووو 

درسته شرايطم مثل تو نبوده اما خيلييي خوب دركت ميكنمم 

گاهي ما واسه ادمايي خودمون اذيت و إزار ميديم كه حتي به ما فكر نميكنن 

يه بار به دنيا مياييم حق خوب زندگي كردي و عشق خوب و خوشحالي از خودت نگير 

من چند قدم از تو جلوتر رفتم هر كي بهم گفت گوش ندادم اما الان ارزوم كه يه چند سال عقب تر بودم تو زندگي 

دورت بگردم اگه بدونه درستش پيدا كني خيلي ميتونه كمكت كنه  چند سالته ؟ دانشجويي ؟ كارت چيه  ...

میدونم حتی در خوشبینانه ترین صورت بهش برسم زندگی خوبی نخواهم داشت اصلا اخلاقش درست حسابی نیست متاسفانه آدمیه به شدت فخرفروش و خودبین نه تنها من مطمئنم هیچ زنی با اون نمیتونه کنار بیاد 

جواب سلام هیچکس نمیگرفت تو محیط کار همکارها بهش می گفتن آقایی که به خانم م(منو میگفتن)سلام میده

میدونم حتی در خوشبینانه ترین صورت بهش برسم زندگی خوبی نخواهم داشت اصلا اخلاقش درست حسابی نیست متاسفا ...

خوب دختر خوب خودت ميدوني و نشانه ها رو جدي نميگيري اين تهديد بزرگي واسه ايندت 

بشين فكر كن به خودت به زندگيت نميدونم چند سالته اما هر چي بري جلوتر با ادماي بيشتري آشنا ميشي كه انشالله يه عشق خوب سر راهت قرار ميگيره 

انشالله خدا كمكت كنههه اما اول از همه خودت بايد بخواي 

2706