2410
2553

سلام

خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید واقعا گیجم

من 8ساله با یکی از فامیلای پدرم دوستم

میشه گفت دیوانه وار عاشقمه منم عاشقشم

البته تو این هشت سال کلا باهم نبودیم ولی میشه گفت ۸ سال پییش شروع شد، ولی خب سالی چندماه و پیام میدادیم

ولی یه سری اخلاق بد داره، خیلی گیر و شکاکه ، خودش میگه غیرت ولی این نیست ، میگه با دوستات نرو جایی، تنها نرو ، هر جا بخوای با خودم میری با خودم میای 

دوماه پیش حسابی دعوامون شد اونم واس اولین بار گفت من میرم بمون با لجبازیات

بعدش با یکی دیگ دوست شدم ،( بیشتر واس لجبازی یا فراموشی) ولی خب پسره خیلی خوبیه و قصدش ازدواجه دوسش دارم ولی عاشقش نیستم، تا این ک دوباره عشقم پیام داد و بد جوابش و دادم

واقعا دارم دیوونه میشم ، کارم شده گریه

بنظر شما کدوم و انتحاب کنم

شرمنده خیلی طولانی شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به دومی فکر کن...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2456

اینم بگم که تا حالا با هیچ کسی به غیر از عشقم نبودم.

همش 21سالمه، از 13, 14سالگی با عشقم دوست شدم

تا این ک یکی دوماهه کات کردیم ، ولی هنوز دلم باهاشه

الانم ک با یکی دیگ دوستم ، دوسش دارم ، پسر خوبیه ولی فکرم پیش اونه دست خودم نیست

اولا عاشق بودی که به دومی فک نمیکردی پس عاشق نیستی ثانیا اگر محرزه برات شکاکه به دومی فک کن

نمیدونم

شاید 

ولی مطمعنم عاشقشم

بیشترم اون عاشقمه ، فقط بخاطر اخلاقش 😔😔 گند زدیم ب زندگیمون

کارم همش شده گریه

2714
همین طور که گفتن مطمئن باش اولی عشق نیست. شک جیگرت میسوزونه تجربش داشتم به خودت ظلم نکن

همش دارم بهش فکر میکنم

میترسم بعده ازدواج حسرت بخورم ک چرا با عشقم ازدواج نکردم

واقعا بهم ریختم

2706