2410
2553
برا امضات صلوات و فاتحه فرستادم روحشون  عزیزم

ممنونم گلم❤❤❤❤❤❤❤❤

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
فدات عزیز 

❤❤💖💖💋

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پسرم نصف شبی جیشش گرفته بدو بدو بره توالت کل فرشای خونه رو آبپاشی کرده 😁

یه فرشو لوله کردم موکت آشپزخونه رو بیرون انداختم و آشپزخونه رو شستم پرده و لباسا رو هم حمام انداختم پسرمو همون اول ساعت۳ شب حموم کردم خوابوندم الان از آشپزخونه شستن خسته شدم اومدم اینجا

وای باید پارچه های تو حمومو بشورم

کی میخواد امروز فرشا رو بشوره اوووف

ای بهار آرزو بر سرم سایه فکن

چون نسیم بهار بر آشیانم کن گذرتا که گلباران شود کلبه ی ویران من

تا بهار زندگی آمد بیا آرام جان..تا نسیم از سوی گل آمد بیا دامن کشان چون سپندم بر سر آتش نشان بشین دمی چون سرشکم در کنار بنشین بنشان سوز نهان..

متولد بهار من.

2714