2726

نمیدونم خوابم میاد مقاومتمو درک نمیکنم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با مادر شوهرم تو ی ساختمونیم داشتم پیاز خورد میکردم و هویج ک سرخ کنمو فریز کنم ک یهو خارشوهرم اومد  تا 12 بالا بودیم از وقتیم اومدم تا الان سرپا بودم خسته شدم 😢 خوش ب حال مردا

یو آر اول بگو 

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

من تازه گشنم شده دارم نون پنیر مربا میخورم. 😂همسرم نیست میترسم بخوابم جن بیاد بالا سرم یا چشام بسته بشه دزد بیاد توخونه. 😣😣😣

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20

یه مورچه دو ماهه دارم که واکسن زده باید حواسم باشه بهش

البته در حالت عادی هم بیدارم این موقع  

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
2706