2703
2553
عنوان

این ادمو اسکن می کنید نامزد سابقم

341 بازدید | 22 پست

نامزد سابقم ۱۹ سالگی باهم بودیم تا۲۱

هر دو همکلاسی

کار نکرده بود ولی رفت سرکار اما پدرش مخالفت کرد و اجازه مداد

کل خانوادشم با خبر بودن خواستگاریم اومدن اما پدرش حمایت نکرد گفت درس بخون بعدا

اما درس نمی خوند و مشروط شد دو ترم پشت هم و کلی از من عقب افتاد 

رفتارش با من بد بود اواخر انتظار داشت من کاری می کردم و اصرار به عقد داشت اما شرایط وجود نداشت 

حتی اجازه نمی‌داد درس بخونم و کدام مسخره ام می کرد نمراتم رو من از شاگرد اول شدم شاگرد آخر ولی با هر توانی بود پاس کردم

سر یه بحث هم جدا شدیم دوستانه و محترمانه جدا شدیم اما یک هفته بعد از جدایی سریع رفت با کلی دختر هر روز تو جمع دخترا بود همیشه جلو دانشکده جمع میشدن می خندیدن جلو من تو گروه کلاسی شوخی میکرد و برنامه گردش می ریخت با دخترا

این آدم اصلا بویی از عشق برده ؟ خیلی رنج کشیدم دیدن هر روز ش با دخترای مختلف... دلم می خواست یهه جوری بچزونمش:////

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اینقدرلجنه ک لیز میخوره تو اسکنر نمیره

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

بزرگترین شانس رو تو زندگیت آوردی که بهم زدی نامزدیت رو 

همین که ردش کردی کلی چزوندیش اونم مثلا الان داره حرص تو رو درمیاره 

نگاه عاقل اندر سفیه بهش بنداز و  همیشه از موضع بالا بهش نگاه کن 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2714

عزیزم پسرا سمت هردختری برن مخصوصا اینجور دخترا هیچوقت واسه زندگی انتخابشون نمیکنن و به قول خودت ب عنوان وسیله نگاش میکنن.توسعی کن خودتو اصلا خراب نکنی خواهرانه بهت میگم خیلی پاک و مظلوم باش به هیچکس بها نده خانومانه برو بیا حتی نگاهشم نکن مطمئنم که یروزی حسرت میخوره این بهم ثابت شده.اون بیشتر خوشحال میشه توبخوای کاری بکنی چون خودتوخراب میکنی پسرا خیلی سیاست دارن عزیزم.ربطی ب عشقوعاشقی نداره این دخترا دم دستی هستن واسه این روزا گلم که به عنوان وسیله استفاده بشن.توخانوم باش ببین چجوری میسوزه👌♥️ 

اززندگیم لذت میبرم"قانون جذب♥️
عزیزم پسرا سمت هردختری برن مخصوصا اینجور دخترا هیچوقت واسه زندگی انتخابشون نمیکنن و به قول خودت ب عن ...

ممنونم منم کاریش ندارم و محل نمی دمش ولی از درون

اون اصلا فرق آدما رو نمی فهمه

2706