2733
2734
عنوان

چطوری توبه کنم؟

2072 بازدید | 46 پست

خسته شدم از بس گناه کبیره انجام دادم از اینکه همش گناه میکنم دست خودمم نیست هی میگم این گناه و تکرار نمیکنم ولی بازم این کارو میکنم.بعداز شکست عشقیی که خوردم اوضاعم بدتر شد. الانم نمیتونم ترک کنم این گناه و. چیکار کنم کمکم کنین کسی بوده که توبع کرده باشه و این گناه بزرگ و انحام دیگه نداده باشه؟ 😔میشه کمکم کنین 

درحال ساختن یه زندگی جدید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چطوری؟ 

مرتب وضو بگیر 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
حواست پرت کن تا خسته نشدی نخاب ورزش کن.اینستا داری پاک کن قرآن بخون .و اروم اروم کمش کن

نمازم نمیخونم بعد قهر با خدا چه برسه به قران 

درحال ساختن یه زندگی جدید...

تو تل با هر چی برو تو چند تا کانال که از خدا برات بگه از گناه نکردن بگه مطمئن باش موفق میشی؛ من اصلا اهل قران نبودم از وقتی رفتم تو کانال رائفی پور کلی تغییر کردم

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)

نماز اول وقت کسی بخونه گناه کبیره مرتکب نمیشه

و خوندن 11 مرتبه سوره توبه بعد از نماز صبح کمکت میکنه تو اون روز گناه نکنی

برای خواندن نماز توبه :

ابتدا غسل کنید و بعد از آن وضو بگیرید. سپس یک نماز دو رکعتی مانند نماز صبح بخوانید و بعد از حمد در هر رکعت سه بار سوره توحید، یک بار سوره فلق و یک بار سوره ناس را بخوانید.

بعد از نماز 70 مرتبه استغفار کنید و بگویید:«لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ إلّا بِالله العَلِیِّ العَظیمِ»

در آخر نیز بگویید:«یا عَزیزُ یا غَفّارُ إغفِر لِی ذُنُوبِی وَ ذُنُوبَ جَمیعِ المؤمِنینَ وَ المُؤمِناتِ فَإنَّهُ لا یَغفِرُ الذُّنوبَ إلّا أنتَ»

مرا عهدیست با جانان...
2706