2737
2734
به قول مادرشوهرم اگه پولی و فروش میرفت سالی یبارم درنمیومد

چه مادرشوهر باحالی😂😂😂😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره همه قسمتاشو میگیره برات ولی قسمت پایینش دیر جواب میده واسه من هنوز اون قسمت نریخته

بالاش مثه بچه گی ها میشه یا نه😂؟روشن چی

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2731
آره صاف و یکدست میشه خب وقتی ریشه موها دیگه تو پوست نباشن مثل وقتی که تیغ میزنی قطعا روشن تر به نظ ...

مرسی عزیزم من استرس ازدواج داشتم راحتم کردی 

2738
موهای زائد رو با موم یا ژیلت که میزنیم جوش در میاد برام:/ موها ضخیم تر میشه پوست تیره میشه

جوش منو ذله کرده بخدا اصن اعتماد بنفسم.....

خیلی بابا میرم حمام موهامو میشورم ده دقیقه😂😂

راسته میگن لیزر میکنی، موهاش جاهای دیگه ضخیم تر در میاد؟

من دوس دارم کمر و‌شکمم رو‌هم لیزر کنم یکم موهاش تیره است،به نطرت ارزش داره؟کل بدنو کنم؟

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
2706