2737
2739
عنوان

بیاین بگین آیا باردارم

217 بازدید | 37 پست

اولا که هم من خواب بچه دار شدن دیدم هم شوهرم

دوما ترشح سفید پررنگ داشتم😲

یه نقطه از کمرم همش میخاره

موعد پریودمه امروز لک دارم 

بسیار میخورم و یکم شکمم درومده

خیلی هوس خوردن دارم

الان پفک می‌خوام دارم دیوونه میشم ولی شوهرم بیدار میشه اگه سرو صدا کنم

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ کدوم علاعم بارداری نیستش اون پفکم فقط تلقین خودته چون اول بارداری شکمت بالا نمیاد خارش کمرم علاعم بارداری نیستش ترشح بارداری هم سفید پررنگ نیست

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

شاید ولی دوتا از علائم بارداری بود زیاد خوردنتون و لک دیدنتون انشالله بارداری 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
هیچ کدوم علاعم بارداری نیستش اون پفکم فقط تلقین خودته چون اول بارداری شکمت بالا نمیاد خارش کمرم علاع ...

منظور چاق شدن بود

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪
هیچ کدوم علاعم بارداری نیستش اون پفکم فقط تلقین خودته چون اول بارداری شکمت بالا نمیاد خارش کمرم علاع ...

ترشح چجوریه

مخصوصا اون خارش کمر  و‌اینکه شکم تا سه ماه هم بزرگ نمیشه  بزرگ شدن شکمت فکر کنم از پرخور ...

من تو ماه پنجمم تازه یکم شکم اومده جلو ک اصلا مشخص نیست بعد سه ماه هم جلو نمیاد😂😂

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
شیری سفید و بعضی وقتا مایل به صورتیه بوی ملایمی هم داره

آره دقیقا اینجوری 

علاعم دیگ به جز اینایی ک گفتی هم داری؟

بقیه علایم مثل علایم قبل پریوده.درد سینه ها،درد پاها،خواب زیاد.خستگی

2706